Bizi takip edin...

Rüyada Nar Görmek

Rüyada nar görmek ne anlama gelir, kişinin gördüğü bu rüya yakın zamanda gelecek bir haber ile hanesinde bolluğun ve bereketin artacağına işaret eder. Aynı zamanda mutsuz olacağı bir durumun oluşacağına ve o anda gelecek bir sürprizin kişiyi çok sevindireceği yönündedir. Yani ağlamak hemde gülmek anlamında yaşanacak bir durum olacağına ifade edilir. Ev halkının yaşayacağı  bir mutluluk olduğuna gelecek olan müjdeli bir havadise yorumlanır. Eğer rüyanızda kış zamanında nar görüyorsanız, bu zenginlik ve bereket manasına gelir. Bu rüyayı gören kişi farklı iş girişimlerinde bulanacak ise bu dönemin kişiye uğurlu olacağına delalettir. Çalışan biri bu rüyayı görüyorsa, maaşının artacağına yada daha güzel bir işte çalışacağına yorulur. Rüyada nar kabuğu yemek ise, hastalıklara şifa bulmak anlamındadır. Nar ağacı görmek ise, eli bol inancı yüksek olan her zaman dua eden kişilere tabir edilir.

Rüyada Nar Görmek

Rüyada nar görmek nablusi, sadık yardımsever, takva sahibi, zengin biri ile tanışmaya yorumlanır. Bu kişi ile hayatında büyük değişimler olacağına delalettir. Bu değişimin hem hayatında hemde sosyal hayatında güzel günleri yaşayacağına ifade edilir. Her zaman bolluk ve bereket içinde yaşamak demektir. Rüyada nar suyu görmek, kişinin yakın zamanda kazanacağı paraya yorun yapılır. Aynı zamanda kişinin istediği şöhrete ulaşmasına işaret edilir.

Rüyada Nar Yemek

Rüyada nar yemek, rüya sahibinin büyük işlere başarıyla adım atacağına yorumlanır. Huzurlu bir yaşam geçirmeye ve yüksek kazanç elde etmeye bolluk ve berekete ifade edilir.

Rüyada Nar Kırmak

Rüyada nar kırmak, narın dağıldığını görüyorsanız eğer büyük bir bolluk yaşayacaksınız demektir. Eğer dağılmıyorsa biraz maddi olarak sıkıntı ya girmek anlamındadır ve bunun uzun süreli olmayacağına işaret eder.

Rüyada Nar Vermek

Rüyada nar vermek, gören kişinin maddi anlamda rahata ereceğine yorumlanır. Elinin darda kalmayacağı ve küs olduğu kişiler ile barışacağına tabir edilir.

Rüyada Nar Görmek Diyanet

Rüyada nar görmek diyanet, her zaman hayır olan bir rüyadır ve sorunların biteceğine ifade edilir. Kişi için her zaman için iyiyi bolluğu zenginliği güzel bir yaşama delalet eder.

Rüyada Nar Görmek İslami

Rüyada nar görmek islami, yorumu elinin bolluğa erişeceğine ve ifade edilir. Eğer siyah nar görüyorsa kişinin sosyal hayatında bazı sorunlar yaşayacağı yönünde ifade edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz