Bizi takip edin...

Rüyada Mısır Tarlası Görmek

Rüyada mısır tarlası görmek, öncelikle gören kişinin durumuna göre farklı şekillerde yorum alır ve genel olarak yorumu hayır içerir. Rüyayı gören kişi evli bir kadın ise, çevresinde aile hayatını kıskanan birilerinin olduğuna ve bunların kötülüğünün dokunacağına bundan dolayı ailesinde sorunlar yaşayacağına işarettir. Gören kişi bekar bir kadın ise, iş hayatında sıkıntılı bir döneme girmesi demektir. Ama bir taraftan da bu rüya bolluk ve bereketi ifade edilir. Yaşanan sıkıntıların sonunda bolluğa ermek manasına gelir. Rüya sahibi orta yaşlı bir erkek ise, hayatında yaptığı çalışmaların karışılığını alacağına delalettir. Eğer genç bir erkek ise güzel parlak bir geleceğin onu beklediğine yorumlanır. Rüyada mısır tarlası kazmak, kişinin çok zorlu bir durum geçireceğine ve bu durumdan sonra çok güzel bir kazanç elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Mısır Tarlası Görmek

Rüyada mısır tarlası görmek, hem kendisine hemde başkalarına yetecek kadar maddi duruma sahip olacağına ve hayır işlerinde bunları kullanacağına ifade edilir. Bazı alimlere göre ise, rüyada mısır tarlası görmek imam nablusiye göre, büyük birikimler yapması ve kişiyi çok büyük zengin bir geleceğin onu beklediğine yorum yapılır. Kötü ve zorlu dönemleri uzun sürsede hiç bir destek almadan halledeceği manasına gelir. Kişinin mısır tarlasında koşması, zor bir dönemden geçen kişinin iş hayatında karşına çıkacak fırsatların büyük olduğuna ve bunların en iyi şekilde kullanacağı yönündedir.

Rüyada Yeşil Mısır Tarlası Görmek

Rüyada yeşil mısır tarlası görmek, çok güzel bir rüyadır ve gören kişi için büyük hayır içerir. Kişinin hem bu dünyada hemde öbür dünyada Allah’ın nimetlerinden yararlanacağına ifade edilir.

Rüyada Tarladan Mısır Toplamak

Rüyada tarladan mısır toplamak, kişinin emeklerinin karşılığını alması ve büyük mertebelere gelmesi anlamında tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi eğer iş için bir adım atacaksa tam zamanı olduğu mesajını verir.

Rüyada Mısır Tarlası Sulamak

Rüyada mısır tarlası sulamak, rüya sahibinin kazandıklarının birikim haline getirmesidir. Bu birikim sayesinde sevdiklerine yardım edeceği yönünde ifade edilir.

Rüyada Mısır Tarlası Ekmek

Rüyada mısır tarlası ekmek, emek vereceği bir şeylerin olduğuna ve sorunlarının çözüm bulacağına işaret eder. Gören kişinin beklediği hakkı alamayacağı yönündedir.

Rüyada Mısır Tarlası Kazmak

Rüyada mısır tarlası kazmak, büyük başarılar kazanmaya ve rüya sahibinin çok önemli yerlere geleceğine delalettir. Yakın zamanda alacağı güzel bir havadis yapacağı güzel bir emekle mutlu olacağı yönündedir.

Rüyada Mısır Hasadı Görmek

Rüyada mısır hasadı görmek, rüya sahibinin verdiği emeklerin yaptığı iyiliklerin tam olarak karşılığını alacağı manasına gelir.  Bundan çok mutlu olacağı gelişmelerin olacağına alamet eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz