Bizi takip edin...

Rüyada Mavi Balık Görmek

Rüyada mavi balık görmek, rüya sahibinin çok büyük bir şansa sahip olacağına işarettir. Bu güne kadar yaşanmış tüm sıkıntıları, kederleri geride bırakmak anlamındadır. Kişinin büyük bir şansla müjdelendiği gibi yeniliklerin çok kısa zamanda geleceğine delalettir. Hayatında istediklerini elde etmek için hiç bir engeli kalmadığına yorum yapılır. Eğer rüyanızda gördüğünüz balık büyük ise, şansınız da o kadar çok olur. Kaç adet balık görüyorsanız o kadar kazanacağız mal artar. Rüyada mavi balık görmek islami, eğer rüyada görülen balık küçük ise elinize geçecek paranın yaranıza ilaç olacağına ve ufak tefek sıkıntılarınızın ortadan kalkacağına alamettir.

Rüyada Mavi Balık Görmek

Rüyada mavi balık görmek, ferahlığa iç huzura yorumlanır. Kişinin yüzünün güleceği güzel işler yapacağı anlamındadır, hayatında taşların yerine oturacağına delalettir. Bekar kadınlar için merhametli bir insanla tanışmaya işarettir. Evli bir kadın için ise eşinden hayır görmeye ve renkli, heyecanlı bir hayata sahip olmak anlamına gelir. Bolluğu ve ruhsal sağlığı iyi olmasını hayatında sevincini yaşamaya alamettir. Rüyada mavi balık görmek diyanet, yorumunda kişinin hayata bakış açısının düzeleceğine ve güzel yeniliklere rivayettir.

Rüyada Mavi Balık Yemek

Rüyada mavi balık yemek, kişinin kötü giden hayatının olumlu yönde lüks koşullara ulaşması anlamına gelir. Sofranın ve misafirin bolluğa evin bereketinin artacağına yorumlanır.

Rüyada Mavi Balık Yakalamak

Rüyada mavi balık yakalamak, kararsız olduğu bir konuda iyi bir karar vereceği anlamında yorumlanır. Sağlık sorunları var ise, bunlara şifa bulacağına mutlu olacağına alamettir.

Rüyada Renkli Balık Görmek

Rüyada renkli balık görmek, kişinin bulunduğu durumdan rahatsız olduğuna ve serbest bir yaşam istediğine işarettir. Kısa zamanda isteklerini elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Mavi Balık Avlamak

Rüyada mavi balık avlamak, yeni bir fırsat yakalamak demektir. İş konusunda atılımlar yapmak isteyenlerin ve kendi işinin sahibi olmak isteyenler için ayağına gelecek kısmetin habercisidir.

Rüyada Büyük Mavi Balık Görmek

Rüyada büyük mavi balık görmek, büyük bir fırsat yakalamak ve büyük dertlerini geride bırakmak anlamına gelir. Ferahlık ve geçim sıkıntısı olmadan yaşamaya işarettir.

Rüyada Akvaryumda Mavi Balık Görmek

Rüyada akvaryumda mavi balık görmek, rüya sahibinin kalabalık bir yere gideceğine işarettir. Burada ona gelecek olan bir kısmetin olduğuna yorum yapılır.

Rüyada Mavi Renk Balık Görmek

Rüyada mavi renk balık görmek, ferahlığa kişinin sıkıntılarından kurtulacağına delalettir. Yakın zamanda gelecek olan bir kısmetin olduğu yönündedir.

Rüyada Uçan Mavi Balık Görmek

Rüyada uçan mavi balık görmek, gelecek olan güzel bir sürpriz ile havalara uçmak anlamına gelir. Aynı zamanda uğraş vermeden kazanılacak kolay paraya alamettir.

Rüyada Mavi Yeşil Balık Görmek

Rüyada mavi yeşil balık görmek, bu rüya hayırdır ve hayır ile yorumlanır. Gördüğü bu rüyadan sonra bir işe başlayacaksa hemen başlamalıdır ve iyi sonuçlar alacağı manasındadır.

Rüyada Suda Mavi Balık Görmek

Rüyada suda mavi balık görmek, rüyayı gören kişinin derdi bir arkadaşına açması ve rahatlaması olarak tabir edilir. Gönlünü şenlendirecek biriyle tanışacağını ifade eder.

Rüyada Mavi Parlak Balık Görmek

Rüyada mavi parlak balık görmek, yeni umutlar ve parlak bir geleceğin onu beklediği anlamına gelir. Kısa sürede yaşanacak büyük mutlulukların olduğuna işarettir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Kısa zamanda büyük işler başarmaya yorumlanır. İş hayatında büyük mertebelere geleceğine ve konumunun değişeceği anlamındadır.

Diyanet Yorumu; Ferahlığa gelecek olan güzel günlerin habercisidir. Evliliği yakın biri ise hayırlı bir evlilik yapacağına işaret eder ve güzel günlere alamettir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüyada görülen mavi balık kişiye gelecek müjdeli bir haberin olduğu yönündedir. Aynı zamanda zenginlik ve şan şöhret sahibi olmak olarak tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz