Bizi takip edin...

Rüyada Masa Görmek

Rüyada Masa Görmek

Rüyada masa görmek; Rüyada masa gören kişinin rüyası genelde  iş ortamında olan toplantılara ve dosyalara işaret eder. Kişi iş ortamında sevilen birisidir , çalışmayı seven ve işine katkıda bulunan birisidir. Rüya sahibi tam manasıyla işine sarılır ve kendini işi sahiplenir. Sürekli iş temposunu düzenler ve işine sadık  olduğu hakkında yorum yapılır. Bu kişinin gördüğü düş ileri yüksek bir mevkiye geleceği hakkında delalet eder , çünkü rüya sahibi sanki iş için doğmuş birisidir , işine karşı çok özverili bir insandır. Rüyada masa görmek evde ve özel anlamda da muhteşem bir insan olduğu anlamına da gelir. Eğer masada yemek yediğini görüyorsa hiçbir zaman geçim sıkıntısı çekmeyeceğine rivayet eder. Tabakların içi boş ise yakın zaman hafif bir sıkıntıya gireceği zamanla bunun atlatacağına delalettir.

Rüyada Masa Hazırlamak

Rüyada masa hazırlamak;Rüyada masa hazırlamak kişi gelecek ile olan kaygılarının olduğu ve bununla ilgili yatırım ve planlar yaptığını gösterir. Aynı zamanda tutumlu bir insan olduğu parasını gereksiz harcamayan biri olduğu hakkında da yorum yapılır. Rüyada masa hazırlamak bazı konular da bir şeyler olmadan önce önlem almasıdır .Kişinin hayatını planlı ve programlı yaşadığını geleceğe dair hesaplarının olduğu manasına gelir.

Rüyada Masa Taşımak

Rüyada masa taşımak;Rüyada masa taşıdığı gören hayata dair bazı yükleri sırtından atar. Yer değişikli veya bir tatile çıkmak gibi yada taşınmak anlamına da gelir. Rüyada masa taşımak gelen sıkıntıları atlatıp bir iş değişikliği yapacağına  ve iş için oturduğu yeri değiştirmesine delalettir.

Rüyada Masa Örtüsü

Rüyada Masa Örtüsü;Rüyada masa örtüsü görmek , bir şeyler gizlediği sakladığı bazı sorunların olduğunu gösterir. Rüya sahibinin korktuğu bazı gerçeklerin olduğu yönünde yorumlanır. Rüyadaki masa örtüsü beyaz yada açık renkli ise bereket ve hayırlı güzel işlerin olacağı kazançlı işlere girileceği ve rüyayı gören kişinin bahtının açık olduğu ve dudak uçuklatan kısmetleri sahip olacağı konusunda tabir edilir. Masa örtüsü beyaz ise helal kazanç ve hayırlı işlere dini bütün bir olacağına parasını hayırlı işlere harcayacağı manasına gelir.

Etiketler: , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz