Bizi takip edin...

Rüyada Kuş Yakalamak

Rüyada kuş yakalamak, görülen en güzel rüyalardan biridir ve büyük şans olarak kabul edilir, çok kısmetlerin geleceği bir dönem olacağı yönündedir. İş hayatında özellikle ticaretle uğraşan kişiler için şansının açık olacağı bir zamana girilecektir. Bu dönemde kazancının artacağı çalışan biri için yakın zamanda maaşını artacağı yada daha çok para getiren bir işe adım atacağına yorum yapılır. Uzun bir zaman şans kapılarının açık olacağına ifade edilir. Uğurlu gelecek bir yıla adım atmaktır ve bu zamanda yapılacak olan herşey şans ve mutluluk getirir. Aynı zamanda şans oyunlarını kazanacağı bir zamana gireceğine yorulur. Kişi rüyasında muhabbet kuşu yakalıyorsa yakın zamanda mutluluğu yakalayacak demektir. Ömür boyu sürecek olan sadık bir eşe sahip olacağı anlamına gelir. Bu rüyada sonra kişinin hayatına her ne kısmet gelirse, geri çevirmemek gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kuş Yakalamak

Rüyada kuş yakalamak neye çıkar, büyük bir kısmet yakalamak demektir. Rüya sahibinin çok mutlu olacağı kısmetlerinin ayağına geleceği mutlu olacağı bir hayata adım atacağına işaret eder. Bu rüya her anlamda hayata dair olacak olan güzel şeylerin yakın zamanda kişiye geleceğine alamet eder. Bekar kimseler için evlilik anlamına gelir, uzun sürecek büyük sevinçler yaşaması hanesinde dirliğin düzenin daim olacağı anlamında yorumlanır.

Rüyada Kuş Yakalamak Kafese Koymak

Rüyada kuşu yakalayıp kafese koymak, pekte hayra yorulan bir rüya değildir. Sevdiği biri ile yada eşi arasına kötü fikirler sokacak birinin olduğuna ve bunların sorun haline geleceği bir zaman diliminden geçeceği yönündedir.

Rüyada Kuş Yakalayıp Bırakmak

Rüyada kuş yakalayıp bırakmak, rüya sahibinin içinde birşeyi dışa vurması rahatlaması kendini özgür hissetmesi manasındadır. Aynı zamanda bu rüya kişinin çok yufka yürekli olduğundan çevresi tarafından zarar gördüğüne işarettir.

Rüyada Kuş Yakalamak Elinden Kaçırmak

Rüyada kuşu elinden kaçırmak, rüya sahibinin şansını elinden kaçırması anlamında yorum alır. Bir farklı yorumu ise dedikodular kulak ardı etmesi ve bunun için kendini sevdiklerini üzmemesi manasındadır.

Rüyada Kuş Yakalamak Diyanet

Rüyada kuş yakalamak diyanet, güzel mutlulukların, sevincin ve huzurun yakın zamanda sizi bulacağına alamettir. Hayatınızda her konuda size neşe katacak şeylerin olmasına tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz