Bizi takip edin...

Rüyada Kuş Öldürmek

Rüyada kuş öldürmek, yapmak istemediği bir şeyi yapması ve bundan pişman olmasıdır, bu yüzden de sürekli vicdanıyla yüzleşmesi durumudur. Kişinin elindeki bazı şeyleri kaybetmesi ve mal mülk yönünde olduğunu gösterir. Bazen ise kişinin sözlü yaptığı davranışlardan dolayı etrafındaki insanları kaybetmesidir. Çalışan biri için makamını kaybetmeye ve aşa seviyelere düşeceğine işaret eder. İhale kaybetmeye ve projelerde başarısızlığa uğramaya yorum yapılır. Genelde kuş güzel bir rüyadır ve ama kuşu öldürmek bunun tam tersi olarak ifade edilir. Kişinin bu aralar başında kara bulutlar dolaşacağına talihinin sıkıntıda olduğuna delalettir. Bazen ise sevimsiz bir durum ile karşılaşmak ve bundan dolayı sıkıntıya girmektir. İş hayatında bazı sıkıntılar ve engeller yaşamak bu dönem biraz dikkat etmesi gerektiği yönündedir. Hanesinde bazı sıkıntıların olacağına ve genelde bunun aile fertleri arasındaki anlaşmazlıklarından dolayı olacağına alamettir.

Rüyada Kuş Öldürmek

Rüyada kuş öldürmek, kötü rüyalar görmek kişinin içinden çıkamadığı bir sıkıntı içerisinde olduğunu gösterir. Bundan dolayı sorunların büyümesinden dolayı sürekli bilinçaltında yaşatmasıdır. Aynı zamanda kuş öldürmek bereketsizlik olarak da yorumlanır. Kişinin elinde avucundan ne varsa kaybetmesi yönündedir. Bu yüzden rüya sahibinin bu rüyadan sonra eğer alacağı risk durumlar var buna hiç girmemeli ve bu dönem dikkatli olmalıdır.

Rüyada Kuş Ölmesi

Rüyada kuş ölmesi, rüya sahibi için kötü bir durum olduğunu gösterir. Mal mülk kaybı yada aile hayatında yaşayacağı sorunlar yüzünden ailesini manevi olarak kaybetmesi gibi anlamlarda yorumlanır.

Rüyada Kuş Öldürmeye Çalışmak

Rüyada kuş öldürmeye çalışmak, kişinin bazı çıkmazlarda olduğuna ve bu yüzden aklına kötü fikirler gelmesi manasındadır. Çözemediği bazı konularda uğraşması demektir.

Rüyada Siyah Kuş Öldürmek

Rüyada siyah kuş öldürmesi, kötü kısmetlerin ortadan kalmasıdır. Kötü niyetli dedikoducu kimselerden uzak olmak ayrıca arkanızdan iş çevirenlerin size zarar vermemesine işarettir.

Rüyada Beyaz Kuş Öldürmek

Rüyada beyaz kuş öldürmeye çalışmak, saf ve temiz duygulara sahip olmak anlamındadır. Kötü bir manası yoktur, bilinçaltında olan karmaşık düşüncelerden dolayıdır ve evham birşeyleri kaybetme korkusu olduğundan görülen rüyadır.

Rüyada Yırtıcı Kuş Öldürmek

Rüyada yırtıcı kuş öldürülmesi, sevmediğin bir insanın hayatında olan bir sorundan dolayı üzülmesi manasındadır. Sevmediği bir şeyden kurtulması olarak yorum alır.

Rüyada Silahla Kuş Öldürmek

Rüyada silahla kuş öldürmek, avlanmak, beslenmek gibi iç güdülerden dolayı görülen bir düştür. Başka bir manası ise kişinin kendine bir hedef belirlemesi ve bunu başarmasıdır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz