Bizi takip edin...

Rüyada Kuş Kafesi Görmek

Rüyada kuş kafesi görmek, rüya sahibinin sakladığı bazı gerçeklerin olduğuna ve eğer kuşu bırakıyorsanız ferahlamak anlamında yorumlanır. Başarıya giden yolda ilerlemek ve bunun zorda olsa başarmak olarak ifade edilir. Bazen ise başarıya giden yolda çıkacak olan engellere bunlarla uzun bir süre uğraşacağına işaret eder. Eğer rüyasında boş bir kafes görüyorsa yakın zamanda bir sürpriz ile karşılaşacağına yorulur. Her yorumcuya değişir ve bundan dolayı gören kişiye göre farklı yorumlar alır. Aynı zamanda sıkıntı ve üzüntüye delalettir. Hanesinde huzurunun kaçacağı bir laf yada dedikodu yaşayacağına ve bu yüzden büyük sorunlar yaşayacağına alamettir. Bazen ise rüya sahibinin yakın bir arkadaşından gördüğü bir zarar olduğuna ve bunu tekrar yaşamaktan korktuğuna yorulur. Bazı yorumculara göre ise yakın zamanda bazı tehlikeler atlatacağına işarettir. Bazende iş hayatında zor zamanları atlatıp kazancının yükseleceği bir işe adım atması demektir. Eğer kafesten kuş salınıyorsa hayırlı haber almak mutlu olmak tıkanmış yolların açılacağına tabir edilir.

Rüyada Kuş Kafesi Görmek

Rüyada büyük kuş kafesi görmek, bu kişinin nasıl bir rüya gördüğüne bağlıdır. Boş kuş kafesi yeni bir başlangıç demektir. Yüzünün güleceği bir haber almak demektir. Dolu bir kafes görmek, bol kısmet manasına gelir. Kişinin pek çok başarılara sahip olacağına yorumlanır. Kafeste ölen kuş görmek, genelde kötü ve tehlikeli şeylerin olacağına ifade edilir. Kafeste muhabbet kuşu görmek, kişinin sorunlu bir psikolojiye sahip olduğunu gösterir.

Rüyada Kuşu Kafese Koymak

Rüyada kuşu kafesinde görmek, gören kişiye çok fazla baskı uygulandığına ve bundan sıkıldığına bu yüzden psikolojik olarak sıkıntı çekmesi anlamına gelir.

Rüyada Kafes Kuşları Görmek

Rüyada kafes kuşları görmek, rüya sahibinden yardım bekleyen birilerinin olduğuna işaret eder. Ama bu durumun biraz muhallakta olduğuna ne yapacağını bilmediğine yorulur.

Rüyada Kafes Kuşlarına Bakmak

Rüyada kafes kuşlarına bakmak, uzaktan bakılan ama birşey yapılmayan durumlardır. Yani aslında konunun tam içerisinde olup ama konuya hakim olamamak demektir.

Rüyada Tahtadan Kuş Kafesi Görmek

Rüyada tahtadan kuş kafesi görmek, bu rüya kişinin özgürlüğünün kısıtlanması ile alakalıdır. Yani aile içinde olan bir sıkıntı olabilir yada kader mahkumluğu gibidir.

Rüyada Mavi Kuş Kafesi Görmek

Rüyada mavi kuş kafesi görmek, gören kişinin kendini bulutların üstünde hissedecek kadar ferahlamasıdır. Özgürlüğe kavuşmak anlamını taşır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz