Bizi takip edin...

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, kişinin yapacağı şeyle yani dünyadaki ameliyle alakalı bir durumdur ve kişiye göre hem iyi hemde kötü olarak yorum alır. Bazen ise kişinin hayatında aydınlığa ve ferahlığa yorulur, yani kuş gibi özgür olmak yada bir konudan dolayı ferahlaması manasındadır. Bazı alimlere göre ise ölüm haberi almak olarak ifade edilir. Bu kişinin durumuna göre yada bulunduğu ortama göre değişiklik gösterir. Genel olarak bakılacak olursa iyiye yorum yapılır. Rüyada kuş görmek neye işarettir, ferahlamak ve müjdeli haberler almak kişinin hayatında manevi olarak tüm sıkıntılarından dertlerinden kurtulması demektir. Rüya sahibi eğer beyaz bir kuş görüyorsa gönlündeki tüm muradının olacağına ve mutlu olacağı günlerin yakın olduğuna ifade edilir. Eğer renkli bir kuş görüyorsa, bu da renkli bir hayata girmeye tabir edilir.

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek imam nablusi, göre sıkıntılarından kurtulup, feraha ermeye ve geçmişte olan pişmanlıklarını unutacağına yorumlanır. Mutsuz olacağı şeylerden uzak duracağına işaret eder. Bazen ise bu rüya bir büyüğünden akıl almak yada bir şeyde fikir sormak ve bunun üzerine bir nasihat dinlemek manasına gelir. Eğer bu dönemlerde kişi bir yapmak için yada almak icin uğraşıyorsa fazla üstüne gitmemesi gerektiği konusunda uyarma amaçlıdır. Aynı zamanda kişinin rahat bir yaşama kavuşması isteklerinin olması olarak yorum yapılır. Çok istediği birşeyin yada dua da bulunduğu şeylerin olacağına işaret eder.

Rüyada Kafeste Kuş Görmek

Rüyada altın kafeste kuş görmek, kişinin bolluk içinde yaşadığı sıkıntı ve yanlızlık anlamına gelir. Kafeste kuş görülmesi ise hapislik ve hapsolmak anlamında tabir edilir.

Rüyada Kuş Yakalamak

Rüyada kuş yakalamak, büyük şans ve kısmet demektir. Özellikle ticaretle uğraşan biri için bu zamanın kişiye tam olarak yüksek getiriler getireceği zamana işaret eder.

Rüyada Kuş Beslemek

Rüyada kuş beslemek, rüya sahibinin büyük bir uğraş içerisine girmesine ve kendini kanıtlamak için uğraştığı yönündedir. Kendini büyük bir şekilde ispatlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kuş Görmek Diyanet

Rüyada kuş görmenin diyanet, yorumu mutluluk ferahlık ve sorunların büyük olanlarını halletmek demektir. Aynı zamanda hayırlı haberlerin gelmesiyle bir kısmete bağlanmak anlamında yorum yapılır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz