Bizi takip edin...

Rüyada Kuş Beslemek

Rüyada kuş beslemek, rüya sahibinin yakın zamanda bir hazırlık içerisine gireceğine ve bundan çok mutluluk duyacağına büyük konuklar ağırlayacağı yönündedir. Yapacağı büyük hazırlık ona sevinç getireceği anlamına gelir. Mesela bekar birisi için aniden yapacağı söz nişan gibidir. Bazen kişinin aniden aldığı önemli bir kararı açıklaması demektir. Yani ansızın gelecek bir durumundan dolayı alacağı bir karar olacağına işaret eder. Kuş besleyen kişi bir gizeme hasıl olur. Gizli saklı yaptığı bir şeylere kendince bir gizemi vardır. Aynı zamanda rüyasında kuş besleyen kişi hayatındaki hiç bir şeyi paylaşmak istemez. Bazı yorumculara göre güzel haberler vermek, kutlamalar yapmak manasındadır. Hanesinde sevdikleriyle beraber mutlu yaşamak ve sevginin daha da artması olarak ifade edilir. Bazende eski bir gönül ilişkisinin yeniden küllenmesidir. Kişinin unutamadığı şeyleri içinde yaşatmasıdır. Bu yüzden de böyle karışık rüyalar görmesi olarak yorum alır.

Rüyada Kuş Beslemek

Rüyada kuş beslenmesi, bu tarz rüyalar kişinin farklı bir gizliliği olduğunu ifade eder. Yani herkes tarafından merak edilmek ve göze gelmek demektir. Çevresinde insanların onun hayatını merak etmesi ve gıpta etmesi gibi. Aynı zamanda da nazara gelmesi olarak yorumlanır. Bazen bu rüya kişinin kafasının karışık olduğunu gösterir. Bundan dolayı da kendine sevgi aşk bağlamında sorunlar yaptığına delalettir. Kendince bazı sıkıntılar yaptığına ve bunların boş olduğuna alamet eder.

Rüyada Güvercin Beslemek

Rüyada güvercin beslemesi, özgür olmak ve özgürlük anlamına gelir. Tutuklu birinin yakın zamanda özgürlüğüne kavuşması gibidir, yada yoğun hasretlik çeken birinin hasretinin sona ermesi manasına gelir.

Rüyada Kuş Beslemek Diyanet

Rüyada kuş beslemek diyanet, gören kişinin hayatında bazı yenilikler olmasıdır. Yeni ortamlara girmek ve kendisinin kuracağı büyük cemiyetler, kalabalık ortamlar olacağına tabir edilir.

Rüyada Yavru Kuş Beslemek

Rüyada yavru kuş beslemek, kişinin iyi niyetli ve naif biri olduğuna işaret eder. Nazikçe yapılacak bir işe bundan kendisine büyük fayda geleceğine yorum yapılır.

Rüyada Beyaz Kuş Beslemek

Rüyada beyaz kuş beslediğini görmek, ferahlık ve gelecek olan büyük mertebelere yorulur. Rüya sahibinin yakın zamanda sevdiği biri yapacağı güzelliklere tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz