Bizi takip edin...

Rüyada Kuş Avlamak

Rüyada kuş avlamak, kişinin eline geçen tüm fırsatları güzelce değerlendirmesi olarak yorulur ve hayatında yüksek bir şansa sahip olacağına işaret eder. Bu kişinin ayrıca ne dileği var ise kabul olur ve istekleri sırasıyla nail olur. Aynı zamanda da çok zengin olmak anlamında yorumlanır. Rüyada beyaz kuş avlamak, evlilik anlamında birden fazla kısmet gelmesi demektir. Evli olan birisi bu rüyayı görüyorsa onun hayırlı evlat sahibi olması ve iş hayatında en yüksek seviyelere çıkmasıdır. Eğer rüyada siyah kuş avladığını görüyorsa, yakın zamanda ona sıkıntı veren şeylerden kurtulması olarak tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin hayatının varlık içinde geçileceğine rivayet edilir. Kişinin maddi anlamda hiç sıkıntı çekmeyeceğine ve hatta zaman zaman yükselip malının mülkünün artacağı yönündedir. Bazen ise bu rüya psikolojik olarak yorum yapılır.

Rüyada Kuş Avlamak

Rüyada kuş avlamak diyanet, rüya sahibinin güzel bir şansa nail olacağına yorulur. Anneler babalar için evlatlarının ona sunacağı güzel günlere ve onların sevgilerini kazanacak güzel şeyler yapacağına ifade edilir. İş anlamında açılacak olan hayırlı bir yolun olduğuna işarettir. Bu yolun kişiye çok iyi geleceğine tüm sorunlarının ortadan kalkacağına özellikle maddi sorunlarının biteceğine delalettir.

Rüyada Kuş Avı Yapmak

Rüyada kuş avı yapmak, kişinin yapmak istediği şeylere yakın zamanda ulaşması anlamına gelir. Aynı zamanda sıkıntılarının son bulacağına ve sorunlarının biteceğine yorum yapılır.

Rüyada Kuş Avlayan Kedi Görmek

Rüyada kuş avlayan kedi görmek, güçlünün zayıfı ezmesi gibi durumlardır ve kişinin böyle bir ortamda istemeden de olsa bulunması olarak ifade edilir. Bazen ise psikolojik bir rüyadır.

Rüyada Taşla Kuş Avlamak

Rüyada taşla kuş avlamak, istediğini elde etmek için uğraşmak ve sorunları kökünden çözmek demektir. Aynı zamanda da zor olanı başarmak ve emeline ulaşmak olarak yorulur.

Rüyada Kuş Avcısı Görmek

Rüyada kuş avcısı görmek, rüya sahibinin bir esaret altında olduğuna ve bundan çok sıkıldığına yorulur. Bu durumdan yakın kurtulacağına ve sorunlarını aşacağına işarettir.

Rüyada Kuş Avlamak Ne Anlama Gelir

Rüyada kuş avlamak ne anlama gelir, rüya sahibinin kendi ayakları üzerinde duracak güce sahip olduğuna delalettir. Yoğun bir hayat mücadelesinin ardından çok yüksek yerlere gelmeye alamettir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz