Bizi takip edin...

Rüyada Kurbanlık Görmek

Rüyada kurbanlık görmek, bu rüya genel anlamıyla adak adamaya yorumlanır. Kişinin daha önceden verdiği bir söz yada yapması gereken bir şeylerin olduğunu gösterir. Bol rızka ve hayırlı kazançlar elde etme manasındadır. Eğer sağlık sorunları var ise şifa bulacağına da işaret eder. Rüyada kurbanlık görmek, bazen bir başkasının mutluluğu için kendisinin üzülmesi anlamını da içerir. Gören kişi arada kalarak yapmak istediklerini yapamaması gibi yorumlanır. Rüyada kurbanlık görmek, bazen gören kişinin hayatında olacak olan olumlu gelişmelere delalettir. Bu rüya bazı zamanda kişinin kesmesi gerektiği bir kurbanın olduğunu gösterir.

Rüyada Kurbanlık Görmek Ne Demek?

Rüyada kurbanlık görmek ne demek, kişi eğer gördüğü kurbanı kesiyorsa sıkıntılardan ve kem gözlerden kurtulup ferahlığa ereceğini gösterir. Bazende başkasının sırtından menfaat etmeye yorum yapılır. Rüyada kurbanlık görmenin, başka tabircilere göre de kalacak olan bir mirasa ve bunun için oluşacak sıkıntılara alamettir. Şöyle ki paylaşılamayacak para ve mala mülke hissedarlarla olacak olan tartışmalar olacağını gösterir. Ayrıca da bir sıkıntısı kederi var ise kısa zaman da atlatacaktır.

Rüyada Kurbanlık Dana Kesmek

Rüyada kurbanlık dana kesmek, rüya sahibinin malının ve mülkünün sadakasını verdiği ve haram maldan uzak durduğuna yorumlanır. Rüyada kurbanlık dana kestiğini görmek maneviyatına önem veren birinin çevresindeki ihtiyaç sahiplerine yardımcı olacağına işaret eder.

Rüyada Kurbanlık İnek Kesmek

Rüyada kurbanlık inek kesmek, bu rüya sizin helal aşınızı ihtiyaç sahibi biri ile paylaşacağınızı gösterir. Rüyada kurbanlık düve kestiğini görmek, halk arasında sevilen saygı duyulan biri olduğunuzu gösterir.

Rüyada Kurbanlık Deve Kesmek

Rüyada kurbanlık deve kesmek, rüyayı gören kişinin kur-an ilmi ile uğraştığı ve itikadının yüksek olduğuna tabir edilir. Aynı zaman da bu rüya kişinin ilmi olarak gelişme aşamasında olduğunu gösterir. Rüyada deve kestiğini görmek, manevi vazifelerinizi yerine getirdiğine delalet eder.

Rüyada Kurbanlık Koç Kesmek

Rüyada kurbanlık koç kesmek vermiş olduğunuz bir sözü yerine getirdiğinize delalet eder. Bu rüya adağınızın olduğu ve yerine getirilmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada koç kestiğini görmek, aynı zaman da rüya sahibinin erkek evladı olacağına da yorumlanmıştır.

Rüyada Kurbanlık Görmek İslami Yorumu

Rüyada kurbanlık görmenin İslami yorumu, kişinin hayatında yaşayacağı bir takım sıkıntılardan kurtulması anlamına gelir. Bolluk ve bereket içerinde yaşayacağı bir ömür ile müjdelenir.

Rüyada Kurbanlık Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada kurbanlık görmenin diyanet yorumu, rüya sahibinin yaşamında yapacağı değişiklere ve kesmesi gereken bir kurban olduğunu belirtir. Bu rüya genelde adak adayan kişilerin gördüğü bir rüyadır.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüya sahibi eğer borçluysa ve sıkıntılıysa bu rüyadan sonra sıkıntıların kurtulur. Rızkının çoğalacağı bir döneme girecektir ve iş hayatında güzel bir mertebeye gelecektir.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin yaşayacağı bir mutluluk vardır ve bunu malum eder. Yapması gereken bir şeyin olduğunu bunun için geç kaldığını bunu tez zamanda kesmesi gerektiğini gösterir. Kişiye gelecek olan bir habere işaret eder.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Bu rüya kişinin yapması gereken bir şeyin hatırlatılması anlamını içerir. Genel bir şey olması için şart koşan bundan dolayı adadan adağın rüyasıdır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz