Bizi takip edin...

Rüyada Kurban Eti Dağıttığını Görmek

Rüyada kurban eti dağıttığını görmek, bu rüya kişinin istek ve arzularına ulaşması manasına gelir. Rüya sahibinin bu zamana kadar yapmak istediğini elde etmesi ve bir mal sahibi olmasına delalet eder. Aynı zamanda kişinin iyilik sever biri olduğunu gösterir.Çevresindekiler yardım etmekten çekinmediği ve kendini sakınmadığını anlamına gelir. Rüyada kurban eti dağıttığını görmek, uzak bir yoldan hayırlı bir haber almak demektir.Kişinin zor durumda olan birine yardım etmesi ve bu sayede o kişiyle bir iş kurup büyük mertebelere gelmesine de yorulur. Rüyada kurban eti dağıttığını görmek, gören kişinin sorunlarından ve sıkıntılarından hızla düzelmesi maddi sıkıntılarının atlatmasıdır. Rüyada dana kesmek, yorumu değişir.

Rüyada Kurban Eti Dağıttığını Görmek Ne Demek?

Rüyada kurban eti dağıttığını görmek ne demek, güzel bir hayata kavuşması ve istediği her alanda muvaffak olmasıdır. İstediği bir şeyin gerçekleşmesi halinde hem yeni bir hayat kurmaya ve hayallerine kavuşmaya tabir eder. Başka yorumculara göre de kişinin kurban eti dağıtması yaptığı hataları düzeltmesine işarettir. Rüyada kurban eti dağıttığını görmek, bazen de kişinin yaptığı yardımların karşısına çıkmasına denir. Ummadığı bir ona gelecek yardım eline ve tabiri caizse ilaç gibi geleceğine rivayettir.

Rüyada Kurban Kesmek ve Yemek

Rüyada kurban kesmek ve yemek, kişinin yıllardır beklediği işte şimdi oldu diyecek kadar sevineceği bir olay yaşayacaktır. Ayrıca zenginlik ve lüks bir hayata delalet eder.

Rüyada Kurban Kesmek Dağıtmak

Rüyada kurban kesmek dağıtmak, rüya sahibinin uzun zamandır psikolojik sorunlar yaşadığına ve bunların düzeleceğinin habercisidir. Bol kazançlar elde edeceği bir işe adım atacaktır.

Rüyada Kurban Eti Dağıttığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada kurban eti dağıttığını görmek İslami yorumunda, kişinin bu zaman kadar Allah’a bulunduğu dualarının kabul olması anlamına gelir. Hayatının her anlamında muvaffak olur.

Rüyada Kurban Eti Dağıttığını Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada kurban eti dağıttığını görmek diyanet yorumu, rüya sahibinin dünya nimetlerinden faydalanması manasındadır. Bu rüya kişinin temiz kalbini ve zenginlik ile yorumlanır.

Alimlerin Açıklamaları  

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüya sahibinin bu gördüğü düşünde bu zaman kadar içinde kalan heveslerini yapmasına işarettir. Kişiye gelecek olan mutluluk ve huzurun habercisidir.

Diyanet Yorumu; Hayatının her anlamında başarmak istediklerinde muvaffak olmasına denir. Kişinin hayatında sorunların kurtulması ve maddi anlamda güçlenmesi anlamını içerir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; İmamı Nablusi (r.a) derki bu rüyayı gören kişinin zor durumdan kurtulmasına ve hayatının değişeceğine delalettir. Kendi emeğiyle güzel yerlere gelmesine ve çevrede parmakla gösterilecek kadar başarılı olmasına rivayettir.

Etiketler: , ,

Yorumlar

 1. Sevil dedi ki:

  Ruyamda 8 kiwiye kurban etini dagitiyordum. Cox yagli koc eti.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sevil hanım http://www.eslemnur.net/ruyada-kurban-gormek/ bağlantıya tıklayarak yoruma bakabilirsiniz.

 2. Sule dedi ki:

  Ruyamda çalıştığım iş yerinde 4 5 arkadaş çağırılip koca tepsi üzerinde konulmuş etlerden 5 kilo almamiz söylendi bunun tabirini açıklarsanız memnun olurum ki çevreden bu rüya konusundan iyi yorumlar almıyorum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Şule hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kurban-eti-yemek/ bağlantıya tıklayın. Daha detaylı yorum için rüya tabiri sayfamı gezmenizi tavsiye ederim.

 3. Ramilia dedi ki:

  Ruyamda kocamla beraber kurbanlik dana eti dagitiorduk.manasi nedir?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kurbanlik-gormek/ bağlantıya tıklayın. Daha detaylı yorum için kurban görmek ile ilgili rüyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

 4. Ramilia dedi ki:

  Ruyamda kocamla beraber kurbanlik dana eti dagitiorduk.

Yorum Yaz