Bizi takip edin...

Rüyada Küp Kırmak

Rüyada küp kırmak, rüya sahibinin hane içerisinde yaşayacak olduğu tatsız gelişmelere işaret eder. Rızķında azalmaya ve bir sebepten dolayı işlerinin ters gideceğine yorumlanır. Bir dönem geçim sıkıntısıyla uğraşacağına ve bundan dolayı manevi olarak yorgunluğa düşeceği manasına gelir. Bazı alimlere göre de kırılıp parçalanan bir şey kişinin hanesine olumsuzluk getirir. Aile içerisinde büyükleri ile fikir ayrılığına girmek ve bunun tartışmaya kadar gitmesi olarak yorulur. Rüyada küp kırılması, olumlu yorumu ise nazarı def etmek demektir.

Rüyada Küp Kırmak

Rüyada küp kırmak, gören kişinin durumuna göre yeni bir ise atılması anlamına gelir. Tüm sıkıntılı günlerin ardından elindeki küçük birikim ile büyük yerlere gelmek demektir. Bu rüya kişinin hayatında bir süre kötü dönemler tartışmalar geçeceği manasına gelir. Bundan dolayı manen sorunlar yaşayacağına uzunda olsa kötü dönemi üzerinden atacağına delalettir. Mevkiye ve özellikle iş hayatında büyük yerlere gelemeye yorumlanır. Rüyada küp kırma, huzursuz günleri geride bırakmak olarak tabir edilir.

Rüyada Küp Şeker Kırmak

Rüyada küp şeker kırmak, tatlı acı bir durum yaşamak anlamında yorumlanır. Genelde bu rüya aşk anlamında yaşanacak olan olumlu ama çekişmeli durumları ifade eder.

Rüyada Küp Kırılması

Rüyada Küp kırılması, gördüğünüz rüyada eğer küpün içinden değerli  birseyler çıkıyorsa oldukça olumludur. Zenginlik ve mal olarak yorulur, eğer bir şey çıkmıyorsa nazarın kalktığına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Küp Görmek

Rüyada kırmızı küp görmek, aşk anlamında delalet eder ve genelde evlenecek olan kişilerin gördüğü rüyadır. Kısmet ve düğün şenlik gibi durumların olacağı anlamında tabir edilir.

Rüyada Kına Gecesinde Küp Kırmak

Rüyada kına gecesinde küp kırmak, bazen düğünü yakın birinin psikolojik olarak gördüğü rüyadır. Bazen ise yakın zamanda gelecek varlıklı bir kısmete ve baht açıklığına alamettir.

Rüyada Küp Kırmak İslami

Rüyada küp kırmak islami, yorumu rüyayı gören kişinin zor zamanlardan geçeceğine özellikle maddi anlamda olan sıkıntılara işarettir. Hane içinde olacak sorunların habercidir.

Rüyada Küp Kırmak Diyanet

Rüyada küp kırmak diyanet, yakın zamanda gelcek olan sıkıntılara ve bir kara habere yorulur. Bundan dolayı kişinin uzun zaman bir dertle uğraşacağı yönünde delalet eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz