Bizi takip edin...

Rüyada Korkmak

Rüyada korkmak, aslında sevinç verici durumlara yorulur ve itimat iman anlamlarına gelir çoğunlukla tersi olarak yorumlanan rüyalardan biridir. Yani neyden korkulduğu pekte önemli değildir. Ruhtan, kediden, köpekten yada farklı farklı şeylerden hepsi aslında hayır olarak yorulur. Kişinin güzel haberler alması ve sevincinin ikiye katlanması olarak ifade edilir. Bazen ise bu rüyalar psikolojiktir ve kişinin bastırılmış korkularından dolayı görülen rüyalardır. Aynı zamanda kişinin ortaya çıkmasından korktuğu bazı gerçeklerin olduğuna yorumlanır. Bundan dolayıda sürekli kabus görmesi olarak tabir edilir. Bazen ise kişinin günahlarından tövbe etmesi ve bir daha aynı hataları yapmayacağına işaret eder. Bazı alimlere göre ise kişinin işlemiş olduğu bazı günahların olduğuna ve bunlardan pişmanlık duyduğuna delalettir. Eğer psikolojik ise, kişinin yakın zamanda güzel günler göreceğine alamet eder. Aynı zamanda kötü rüyalar aksi olarak tabir edilir.

Rüyada Korkmak

Rüyada korkmak ne demek, rüya sahibinin yakın zamanda alacağı sevinçli bir haber ile her işinde başarı elde edeceğine işaret eder. Yaşadığı sıkıntılar sonunda yeniden güzel bir hayat kuracağına ve sorunlarının biteceğine yorumlanır. Aynı zamanda kişinin sorunlarından bıkmış halinin de yansımasıdır. Kabus görmesi yada korkması bunları delalet eder. Kötü yola sapmış biri bu rüyayı görüyorsa, yakın zamanda tövbe edip, dua edeceği yönünde alamet edilir.

Rüyada Korkup Kaçmak

Rüyada korkup kaçmak, sıkıntıların biteceğine ve kısa zamanda bu sorunlarına çözüm bulacağına işarettir. Aynı zamanda içinde bulunduğu durumdan kaçmak istemesi manasına gelir.

Rüyada Korkup Saklanmak

Rüyada korkup saklanmak, rüya sahibinin ortaya çıkması istemediği bir sorunu olduğuna ve bunu kimse ile paylaşamadığına yorumlanır. Ayrıca bunun ortaya çıkmasından korktuğuna delalettir.

Rüyada Korkmak Tedirgin Olmak

Rüyada korkmak tedirgin olmak, kişinin yakın zamanda uzaktan birinden haber alacağı ve moral bozukluğu yaşayacağına ifade edilir. Bunun kafa kurcalayan bir durum olacağına tabir edilir.

Rüyada Korkmak Titremek

Rüyada korkmak titremek, kişinin büyük sıkıntılarından kurtulacağına ve güzel günlerin yakın olduğunu gösterir. Aynı zamanda sevdiği bir yakınından yardım alacağına işarettir.

Rüyada Korkup Uyanmak

Rüyada korkup uyanmak, bu kabus diye adlandırdığımız düşlerdir. Kişinin psikolojisinin karmaşıklaşması ve kafasında sürekli hayal kurması korktuğu şeylerin olmasıdır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz