Bizi takip edin...

Rüyada Kırmızı At Görmek

Rüyada kırmızı at görmek, rüya sahibinin güç ihtişam sahibi olacağına işaret eder. Büyük insanlar tanışmaya ve büyük işler yapmaya yorumlanır. Gören kişinin çok yüce gönüllü olduğu ve çevresindeki herkese ufak büyük yardımı dokunduğuna delalettir. Çevresi için büyük işler yapan ve eli açık birisidir. Geniş gönüllüğü sayesinde çevresinde büyük bir saygı göreceğine ve sözü dinlenen biri olacaktır. Etrafındaki herkesi kendi fikirlerine ve Allah yolunda yaptığı işlere teşvik edeceği manasındadır. Başka tabircilere göre, fazlaca kazanılacak olan mala yorum yapılır. Rüyada kırmızı at görmek islami, şan ve şöhrete ulaşmak olarak tabir edilir.

Rüyada Kırmızı At Görmek

Rüyada kırmızı at görmek, rüya sahibinin yapmak istedikleri için önüne fırsat gelmesi demektir. Aynı zamanda şanslı bir döneme gireceğine yorum yapılır. Kişinin zenginlik ve mala kavuşacağına işarettir. Muradının gerçekleşmesine ve isteklerinin kabul olacağı bir döneme girecektir. Kısmetlerinin çoğalacağına ve mutluluklarının daim olacağına delalettir. Rüyada kırmızı at görmek diyanet,  yorumunda Allah katında hayırlı kul olmaya ve hemde güzel işler yapma görevine nail olacağına rivayet eder.

Rüyada Kızıl At Görmek

Rüyada kızıl at görmek, rüya sahibinin gözü kara olduğuna ve istediği yapmak için hiç bir şeyden kaçınmadığına işarettir. Kişinin yapacağı işte çok karlı olarak çıkacağına alamet edilir.

Rüyada Kırmızı Gözlü At Görmek

Rüyada kırmızı gözlü at görmek, kişinin çok mutlu olacağı bir haber alacağına delalettir. Çok hayırlıdır ve kısmetinin açılmasına kişinin paylaştıkça malının çoğalacağı manasındadır.

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüyada beyaz at görmek, rüyayı gören kişinin iyi niyetli ve temiz kalpli biri olduğunu gösterir. Kişinin hayır işleri ile uğraşacağına ve bunu kendine görev haline getirdiği yönündedir.

Rüyada Siyah At Görmek

Rüyada siyah at görmek, rüya sahibinin bu dünyanın malına mülküne ve güzel yüzüne gözü gönlünün doyduğunu gösterir. Kendine Allah yoluna adayacağına ve hak yolunda büyük ilerleme göstereceğine işarettir.

Rüyada Kanatlı At Görmek

Rüyada kanatlı at görmek, bu rüyayı gören çok sevinmelidir çünkü Allah’ın ona sunacağı bir lütuf olduğu yönündedir. Öbür dünyanın nimetlerinden faydalanacağına delalettir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüya sahibinin çevresinde söz sahibi olacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olacağına tabir edilir. Bol rızka ve berekete işarettir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Gören kişinin sağlık sorunlarından kurtulup dimdik ayağa kalkacağına işarettir. Herkese nasip olmayacak bir güzelliğe sahip olacağına yorum yapılır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz