Bizi takip edin...

Rüyada Kırık Yüzük Görmek

Rüyada kırık yüzük görmek, hane içerisinde olacak olan problemlerin ve tartışmaların çıkacağı yönündedir. Bağlılığı ifade eder ve sevgiliyle ilgili sorunların anlamlarını açıklama manasındadır. Bu rüya genelde özel hayatla alakalı olan durumları düşünde görmesidir. Aynı zamanda yüzük ikili ilişkilerin sembolüdür, yani bu tarz rüyalar nasıl görüldüğünü ile çok alakalıdır. Kişi eğer kırık bir yüzük alıyorsa ya da takıyorsa bu ayrılık anlamına gelir. Etrafında çıkan dedikodular yüzünden eşiyle tartışmak demektir. Evli kimselerin evinin içine giren kişilere çok dikkat etmesi gerekmektedir. Rüyada kırılmış yüzük görmek, yaşanan sıkıntıların zamanla geçeceğini ve tatlı dilin her şeyi halledeceğine tabir edilir.

Rüyada Kırık Yüzük Görmek

Rüyada kırık yüzük görmek, rüya sahibinin sevdiği insan yüzünden kalbinin kırıldığını ve gözyaşı dökeceğine yorum yapılır. Kişinin yarı yolda kalması verilen sözlerin tutulmaması anlamına gelir. Özellikle bu sevgili olan kişiler içindir. Evli kimseler için maddi anlamda olan sorunlardan dolayı hanede olacak tartışmalara yorulur. Sevgilisinden ayrılan biri için uzun zaman ondan haber alamayacağına işarettir. Aşk hayatında mutsuz olmaya ve aradığını bulamamak olarak delalet eder. Rüyada kırık yüzük görmek, duygusal anlamda çöküntüye uğrayacağını ve bu dönem sorunlar yaşayacağına rivayettir.

Rüyada Kırık Yüzük Takmak

Rüyada kırık yüzük takmak, kişinin kendine uygun olmayan bir işe gireşeceğine ve bundan pişman olacağı anlamındadır. Bazende yanlış yapılacak bir evliliğe işaret eder.

Rüyada Kırık Yüzük Tamir Ettirmek

Rüyada kırık yüzük tamir ettirmek, eşiyle yada sevdiği kişiyle arasında yaşadığı sorunları n olduğu yönündedir. Bunları yakın zamanda aşmaya ve güzel bir geleceğe adım atılacağına tabir edilir.

Rüyada Kırık Yüzük Yaptırmak

Rüyada kırık yüzük yaptırmak, bu rüyada tamir etmekle aynı manaya çıkar. Kişinin hatalarını telafi etmesi ve bundan sonra yanlış şeyler yapmayacağına delalettir.

Rüyada Kırılmış Yüzük Görmek

Rüyada kırılmış yüzük görmek, kişinin evlilik konusunda kararsız kaldığına yorulur. Bundan dolayı kendine stres yaptığına ve kafasında sürekli bu problemlerle uğraştığına işaret eder.

Rüyada Kırık Yüzük Görmek İslami

Rüyada kırık yüzük görmek islami, rüya sahibinin evlenme arzu olduğuna fakat çelişkide olduğu bazı düşünceleri olduğunu ifade eder. Beklentilerinin olmaması düşüncesinde olduğuna alamettir.

Rüyada Kırık Yüzük Görmek Diyanet

Rüyada kırık yüzük görmek diyanet, yorumu gören kişinin genelde gönül ilişkilerinde kararsız olduğuna işarettir. Bu da geleceğe dair karamsarlık yapmasına yorulur ve buda düşüne yansımıştır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

  1. Nermin dedi ki:

    Rüyamda taşı düşmüş kırık yüzük buldum ben yeni boşanmış biriyim

Yorum Yaz