Bizi takip edin...

Rüyada Kediye Dönüşmek

Rüyada kediye dönüşmek, rüya sahibinin tekin olmayan işlere gireceğini ve bundan dolu bir hayli sorunlar yaşayacağına delalettir. Bazen de yakın bir arkadaşım sayesinde büyük zararlardan ve musibetlerden korunacağına yorulur. Bu kişi maneviyatı yüksek olan birisidir ve bundan dolayı kişiye şans getireceği yönündedir. Başka tabircilere göre kendi işini kurması ve yükselmesi anlamına gelir. İş ve eğitim anlamında yükselmeye şanslı bir dönemden geçmeye yorum yapılır. Bazen de hayırlı işlere girileceğini işaret eder. Rüyada kediye dönüştüğünü görmek, duruma göre iyi ya da kötü ye tabir edilir.

Rüyada Kediye Dönüşmek

Rüyada kediye dönüşmek, gören kişinin bazen göreceği bir nankörlük olduğuna delalet eder. Bazen de hayvana dönüştüğünü görmek, kötü insanların şerrinden denk geleceğini ve kötü şeyler yaşayacağına delalettir. Bazen de bu rüya psikolojinizi düzelmesine ve yeni şeylerin hayatına girmesini ifade edilir. İş sahibi olanlar için iflasın eşiğinde kurtulmak kedi gibi dört ayağının üzerine düşmek manasını taşır. Rüyada kediye dönüşmek, bazen şanslı bir döneme girmeye bazen de duruma göre talihsizlik yaşamaya alamet eder.

Rüyada Kedi satmak

Rüyada kedi satmak, har vurup harman savurmak manasına gelir. Kişinin tutarsızca ve hiçbir şey düşünmeden malını mülkünü harcadığına yorum yapılır.

Rüyada Eve Giren Kedi Görmek

Rüyada eve giren kedi görmek, evinize bir hırsızın  dada nacağı şeklindedir. Eğer ki de evde yemek yiyorsa evinizden bir mal gideceği anlamındadır, malınıza zarar gelmeyecek demektir.

Rüyada Kedi Okşamak

Rüyada kedi okşamak, rüya sahibinin kötü zamanında vefalı bir dostunun ona yardım edeceğine işaret eder. Bazen de iki yüzlü birini gerçek yüzünü göreceğiz manasındadır.

Rüyada Kedinin Sürtünmesi

Rüyada kedinin sürtünmesi, etrafta safça hareketler sergileyen birine pembe gözlükle bakıyorsunuz demektir. Yani yaptığı şeyleri aslında bilinçli olarak yaptığına o kişiden rahatsızlık duyduğuna delalettir.

Rüyada Kediye Dönüşmek İslami

Rüyada kediye dönüşmek islami, rüya sahibinin hiç beklemediği şekilde sıkıntıya düşmesi demektir. Bundan kurtulmak için uğraş verdiğine ve etrafındaki insanlardan yardım istediğine yorumlanır.

Rüyada Kediye Dönüşmek Diyanet

Rüyada kediye dönüşmek diyanet, rüya sahibinin bu aralar şansınızın yaver gitmeyeceğine büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Hiç beklemediği bir arkadaşından kötülük göreceği yönündedir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz