Bizi takip edin...

Rüyada Kedinin Fare Yemesi

Rüyada kedinin fare yemesi, bu rüya kişinin kendine her açıdan zarar veren insana delalet eder. Bu tarz kişilerin iç yüzünü öğrenerek onlardan kurtulma manasına gelir. Aynı zamanda onlara aynı şeyleri yapmak için plan yaptığına yorumlanır. Rüyada kedinin fare yemesi, gören kişi düşmanlarını gazabına uğratır ve onları kendi silahıyla yener. Bazende platonik bir aşka kapanmak anlamına gelir. Bazende rüya sahinin onu sevdiğini sanana fakat parmağında oynatan bir insanla birlikte olduğunu gösterir. Rüyada kedinin fare yemesi, ticaret hayatına atılmaya ve iş alanında kendini geliştirmeye işarettir.

Rüyada Kedinin Fare Yemesi Ne Demek?

Rüyada kedinin fare yemesi ne demek, düşmanlarına karşı hareket geçmek anlamına gelir. Gören kişinin hayatında yaşadığı sıkıntıları ardında bırakıp dimdik ayakta durması demektir. Bu rüya genelde sıkıntıların gün yüzüne çıkması sorunlarından kurtulması manasındadır. Rüyada kedinin fare yemesi, ona zarar veren insanlardan tek tek kurtulmak ve onlardan hıncını almak anlamında yorumlanır. Kişinin bağımsızlığını ilan etmesine rivayettir.

Rüyada Kedinin Fareyi Kovaladığını Görmek

Rüyada kedinin fareyi kovaladığını görmek, bu rüya çok hayırı bir rüyadır. Kişiye gelecek şansın büyük kazançlar getireceğine hayatının fırsatını yaşayacağı yönündedir.

Rüyada Kedinin Fareyle Oynaması

Rüyada kedinin fareyle oynaması, görülen rüyanın manası kişinin kalbini kıran birinin olduğu yönündedir. Bundan dolayı rüya sahibinin ona karşı planlar yaptığını gösterir ve bunu o kişiye malum eder.

Rüyada Kedinin Fareyi Yemesini Görmek

Rüyada kedinin fareyi yemesini görmek, bu rüya gören kişinin çok alıngan olduğu yönündedir. Yani her konuda her şeyi üstüne alının birinin olduğunu ve bundan sürek kendini sıkıntıya sokması anlamını içerir.

Rüyada Kedinin Fareyi Yakalayıp Yemesi

Rüyada kedinin fareyi yakalayıp yemesi, bu rüya kişinin ticaret hayatında başaracağı bir işin olduğuna yorum yapılır. İş hayatında büyük işlere imza atacağı yönündedir.

Rüyada Kedinin Fare Yemesi İslami Yorumu

Rüyada kedinin fare yemesi islami yorumunda, rüya sahibine her konuda zarar veren insanların olduğunu gösterir. Bunların iç yüzünü öğreneceği yaptıklarını onlara ödeteceği manasındadır.

Rüyada Kedinin Fare Yemesi Diyanet Yorumu

Rüyada kedinin fare yemesi diyanet yorumunda, rüya sahibiyle alay geçen ve yüzüne gülen bir kişi olduğu yönündedir. Onu her yer çaktırmadan al aşa eden birini foyasını ortaya çıkarmak anlamındadır.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya bazen karşılıksız bir aşka delalet eder. Bunun için uğraştığına ve bundan dolayı sıkıntılar yaşadığı yönündedir, kendi için bu problemler uğraştığından dolayı rüyasına yansımasıdır.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin rüyası bulunduğu ortama olduğu duruma göre değişen rüyadır. Bazen iş dünyasın hükmü geçen bir insan olacağına yada bağımsızlığın ilan eden bir kişi olduğuna alamettir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüya sahibinin bir konudan dolayı zor durumda kalacağına ve bundan dolayı sıkıntılarının artacağı yönündedir. Ummadığı bir insandan yardım görerek sıkıntılarının son bulacağına işarettir.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz