Bizi takip edin...

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, çok samimi olduğu birinden vefasızlık görmeye delalet eder. Bundan dolayı etrafına karşı güvensizlik yaşayacağına tabir edilir. Güzel günlerinin bazı kuruntular ve dedikodular ile bozulacağına ifade edilir. Sürekli her istediği yaptığı birinden nankörlük göreceğine ve bu durumun özel hayatına da yansıyacağı yönündedir. İş hayatında yada eğitim hayatı devam eden kişiler içinde bazı pürüzler ve engeller çıkacağı manasına gelir. Rüyada kedinin yavrusu görmek, bazende bu rüya bazı alimlere göre iyilik maraz doğar manasında yorumlanır. Yani iyilik yapıp kötülük görmesi gibi tabir edilir.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, hayırsızlık yaşamaya ve beklenmedik şekilde olumsuz davranışların ileri geleceğini ifade eder. İş hayatında saygısızlık göreceğine ve bulunduğu durumdan aşağı düşeceğine yorumlanır. Kişinin bu dönemde canın sıkılacağı ve moralinin bozulacağı yönündedir. Rüyada kedi yavrusu görmek, imam nablusiye göre ise bu tarz rüyalar uzun zamandır, ilgi göstermediğiniz birinin sizden ilgi beklemesidir. Yada birinden gördüğünüz vefasızlıktan dolayı moral bozukluğu yaşadığınızı gösterir.

Rüyada Kedi Yavrusu Sevmek

Rüyada kedi yavrusu sevmek, bu rüya kişinin sevdiklerine bazı ihmalkarlıklara bulunması demektir. İşten güçten yada başka bir sebepten dolayı kafasının dalgın olduğu yönündedir.

Rüyada Kedi Yavrusu Yıkamak

Rüyada kedi yavrusu yıkamak, gönül almak ve kişiler ile arasını düzeltmek anlamında yorumlanır. Kişinin yaptığı şeylerden pişman olduğuna ve bunları yeniden düzeltmek isteğine ifade edilir.

Rüyada Kedi Yavrusu Isırması

Rüyada kedi yavrusu ısırması, bir sıcak bir soğuk havadan dolayı kişilerin kendi sağlığını koruyamaması manasındadır. Ufak tefek sağlık sorunlarına işaret eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Kurtarmak

Rüyada kedi yavrusu kurtarmak, bazı sağlık sorunları yaşaması ve sevdikleri ile arasının bozulması anlamında tabir edilir. Bu durumdan dolayı sürekli kendini suçlayacağına ve hep pişmanlık duyacağına yorum yapılır.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek İslami

Rüyada kedi yavrusu görmek islami, yorumunda nankörlük ve vefasızlık görmek demektir. Sevdikleri tarafından sırtından vurulmasına işaret eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek Diyanet

Rüyada kedi yavrusu görmek diyanet, yorumu uzun zamandır görmediği biriyle karşılaşması manasına gelir. Aslında bu kişiyle çok samimi olduğuna ama ona karşı aksaklık yaptığı yönünde ifade edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz