Bizi takip edin...

Rüyada Kedi Yakmak

Rüyada kedi yakmak, her şeyi bitirmek yeni bir sayfa açmak ve hayatına güzel bir şekilde yön çizmek manalarına gelir. Rüya sahibinin tahmin etmediği bir şeyden dolayı büyük zarar elde edeceğine işaret eder. Mal sahibi olacağına ve zenginliğe kavuşacağını ifade eder. Rüyada kedinin canını yakmak, bu biraz sıkıntılı bir durumdur. Birine karşı olan kinden dolayı hırsını alamamak ve üstelemek anlamına gelir. Eğer kişi kendi yakıyorsa tüm sorunlardan kurtulacağına rivayet edilir. Ateşin içinde kedi görüyorsa, zor durumda olan bir insana yardım edeceğine ifade edilir. Rüyada kedi yakılması, duruma göre farklı anlamlara çıkar.

Rüyada Kedi Yakmak

Rüyada kedi yakmak, bir yandan olumsuz şeyleri ifade ederken bir yanda olumlu manalara çıkar. Şöyle ki gören kişinin üzerindeki sıkıntıyı atması ve etrafında dolaşan kara bulutlardan kurtulması manasındadır. İş hayatının bozulmasına sebep olan olaylardan dolayı bunları çıkaran kişilerden hesap sormak demektir. Rakiplerinin üstesinden gelmeye ve bir hayli yükselişe geçeceğine işaret edilir. Eğitim hayatı devam eden biri için uzun bir ömür ve mesleğinde başarıya ulaşacaktır. Rüyada kedi yakmak, mutsuz başlayan bir ilişkinin mutlu sonla bitmesi yönünde tabir edilir.

Rüyada Sobada Kedi Yakmak

Rüyada sobada kedi yakmak, rüya sahibinin bir dönem hoş olmayan düşüncelere girdiğine yorumlanır. Rüya sahibinin bu düşüncelerden kurtulacağına delalettir.

Rüyada Yavru Kedi Yakmak

Rüyada yavru kedi yakmak, kişinin hayatında mutlulukların farkına varacağına ve ortaya çıkaracağı işlerin çok konuşulacağı anlamına gelir. Maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine alamettir.

Rüyada Kara Kedi Yakmak

Rüyada kara kedi yakmak, kişinin bulunduğu durumun hiç istemediği ve beklemediği bir hal alacağına yorulur. Fitne, fesat insanların çevrenizde olduğunu size zarar vermek istedikleri yönündedir.

Rüyada Kedi Yakmak İslami

Rüyada kedi yakmak islami, rüya sahibinin etrafından hayırlı dostların bulunacağına ve ona yardımda bulunacağına işaret eder. Sorunlar yüzünden maddi anlamdaki çöküşteki durumdan kurtulacağınız manasındadır.

Rüyada Kedi Yakmak Diyanet

Rüyada kedi yakalamak diyanet, yorumu gören kişinin sıfırda olduğu vakit karşına çıkacak dostunun ona ilaç gibi gelecek maddiyat sağlayacağına delalettir. Birikim yaparak mal sahibi olacağına tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz