Bizi takip edin...

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, birkaç şekilde yorumlanabilir ama genel durumu iyiye işaret değildir. Kişinin başına musibetlerin gelmesi anlamına gelir. Huzurunun kalmayacağı ve keyfinin hiç düzgün yerine gelmeyeceği yönünde ifade edilir. Rüyayı gören kişinin kendisini mutsuz ve moralsiz hissedeceğine işaret eder. Eskiden bu yana aklımda kalmış kötü olayların olduğunu manasındadır. Rüyada yavru kedinin tırmalaması, ise çaresizliğe elinin kolunun bağlanmasına yaşama karşı isteğinin az olacağına alamettir. Rüyada kedinin tırmalaması, rüya sahibi için hoş olmayan şeyleri rivayet eder.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedisinin tırmalaması, rüya sahibinin başına gelecek talihsiz olaylara delalettir. Mutsuz olacağı ve yapacaklarının ağır geleceğine işaret eder. Rüyada kedi tarafından tırmalanmak ise, iş hayatında başarısızlık yaşayacağına yorulur. Şanssızlık olarak kabul edilir ve hayatında kötü bir dönüm noktası olacaktır. Eğer rüyada siyah kedi tırmalaması, gördüyseniz yorgun uykusuz gergin günler geçirmek demektir. Rüyadaki kedi beyaz ise tırmaladığından dolayı bu da aynı anlama gelir. Rüyada kedisinin tırmalaması, gören kişinin bir dönem maddi manevi sıkıntılara gireceğine tabir edilir.

Rüyada Kedi Tırmalaması Kanaması

Rüyada kedi tırmalandıktan sonra kanaması, gören kişi için aslında hoş  manalara gelmez. Ama kan rüyayı bozar kedi tırmalaması da rüyanın gerçekliliği olmadığını ifade eder.

Rüyada Kedi Tırmalaması Isırması

Rüyada kedinin tırmalaması ısırması, rüya sahibinin yaptığı bir yanlış hatadan dolayı işinden ve bulunduğu çevreden ayrılmasına neden olacak şeylerin olacağına alamet eder. Ruhen elini kolunu kaldıramayacak kadar kendini kötü hissedeceği yönündedir.

Rüyada Kediye Dönüşmek

Rüyada kediye dönüşmek, bu tarz rüyalar hırsızlığa delalet eder ve kişinin evine hırsız girmesi demektir. Yada rüya sahibinin yanlış yollara sapması harama el uzatması manasına gelir.

Rüyada Kedi Tırmalaması İslami

Rüyada kedi tırmalaması islami, gören kişi için şanssızlık olarak yorumlanır. Hatta hayatının en kötü dönemini rast geldiğini işaret eder, bundan dolayı bu dönemde sabırlı olması gerektiği yönünde ifade edilir.

Rüyada Kedi Tırmalaması Diyanet

Rüyada kedi tırmalaması diyanet, rüya sahibinin arkadaş çevresinden uzak kalacağına ve bir arkadaşıyla tartışma yaşayacağına delalettir. Kişinin biraz kendisiyle ile ilgili sorunları olduğunu bundan dolayı çevresindeki ve yakınındaki kişilerle anlaşmazlığa düştüğüne yorum yapılır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz