Bizi takip edin...

Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek

Rüyada kedi tırmalaması görmek, uğursuzluk ve musibet hoş olmayan şeylere tatsız talihsiz olayların baş göstereceği yönündedir. Rüya sahibinin bir arkadaşının yaptığı bir hatadan dolayı başının yanacağına işaret eder. Bu durumdan zorlukla kurtulacağına ve kendini ifade edene kadar tabiri caizse canının çıkacağına yorumlanır. Huzurunun neşesinin kalmayacağına ve bundan dolayı ruhsal olarak dengesinin bozulacağı yönündedir. Bu dönemlerde tükenmişlik sendromu gibi durumlardan geçeceğine yorulur. Ancak bunların kısa süreceğine rüya sahibinin bu durumunun sonunda çok mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyada kedi tırmalaması görmek, kişinin gördüğü şekle göre de farklı bir yorum alır.

Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek

Rüyada kedi tırmalaması görmek, rüya sahibinin kendini üzgün ve mutsuz hissedeceği zamanlardan geçeceğine yorulur. Tüm sıkıntıların üst üste geleceğine ve keyfinin kaçacağına hanesinde huzur bulamayacağı geçici bir dönem atlatacağı yönünde ifade edilir. Moralsiz ve halsiz hissedeceği yaşamdan tat almayacağını gösterir. Ama bu dönemde sabırlı olması ve hayata karşı güçlü olması gerekeceğine işarettir. Rüyada kedi tırmalaması ve ısırması, iş hayatında sorunlar yaşamak hatta işinden olmak gibi durumların yaşanacağına delalettir.

Rüyada Kedi Tarafından Tırmalanmak

Rüyada kedi tarafından tırmalanmak, hoş olmayan bir durumun içinde bir anda kendini bulmak demektir. Şansızlık talihsizlik olarak kabul edeceği olayların yaşanacağına ve hayatının en kötü dönemini atlatacağına işaret eder.

Rüyada Yavru Kedi Tırmalaması

Rüyada yavru kedi tırmalaması, masum görünen ve kendini hiç belli etmeyen sinsi bir dost kazığı yemesi anlamına gelir. Ruhsal olarak çöküntüye gireceği zamanların olacağı bunlardan ailesinin desteğiyle kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Kara Kedi Tırmalaması

Rüyada kara kedi tırmalaması, pekte hayra yorulan bir rüya değildir. Rüyada siyah kedi tırmalaması, gerginlikler yaşanmasına bazı durumlar nedeniyle uykusuz kalınması ve bundan dolayı sinirli olmaya ayrıca stresli günler geçirmek manasındadır.

Rüyada Beyaz Kedi Tırmalaması

Rüyada beyaz kedi tırmalaması, rengi ne kadar da ferahlığı ve temiz ifade etse de kedinin nankör olarak söylenmesinden buda kara kedi tırmalanmasıyla aynı anlamdadır. İçinden çıkılmayacak maddi ve manevi sorunlara işarettir.

Rüyada Kedi Tırmalaması İslami

Rüyada kedi tırmalaması islami, yorumu rüya sahibinin yanlış arkadaşlıklar yüzünde köşeye sıkışacağı durumlar söz konusu olacağı yönündedir. Kendi kötü hissedeceği bir durumdan güçlükle kurtulacağını ifade eder.

Rüyada Kedi Tırmalaması Diyanet

Rüyada kedi tırmalaması diyanet, bu rüyayı gören kişinin sıkıntısına göre değişik bir yorum alır. Manen ve maddi sorunların olduğunu ve bir dönem bu şekilde geçeceğine tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz