Bizi takip edin...

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek, rüya sahibinin tabiri caizse koynunda yılan beslemek ve besle kargayı oysun gözünü gibi durumlar söz konusu olacaktır. Kişinin evine gelen ve onun ekmeğini suyu içen birinden kötülük göreceğine işarettir. Bu durum yüzünden çok moralinin bozulacağı günler yaşayacaktır. Rüya sahibinin dost diye düşman kazanacağı anlamına geliyor. Etrafındaki insanlara çok dikkat etmesi kısa konusunda uyarma amaçlıdır. İki yüzlü bir insan tarafından sırtından bıçaklandığını ifade edilir. Rüyada kediyi sevmek, masumluğun altında kötülük yaptığına delalettir.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek, kişinin hayal kırıklığına uğramasını ve sevdiği insan tarafından terk edilmesi anlamındadır. Rüya sahibinin dostlarından yana hiç şansı olmayacağına ve sürekli çıkar için arkadaşlık edileceğini yorum yapılır. Kişinin arkadaşlarını ve hayatını alacak insanı düzgün seçmesi yönünde ifade edilir. Ayrıca bu rüya iş hayatında önümüze çıkacak bir engeli sakin ve yavaşça halledeceğinizi yönünde işaret eder. Rüyada kedinin sevilmesi, kişinin beklentilerinin tam tersi şeyler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Sarı Kedi Sevmek

Rüyada sarı kedi sevmek, bu da kedi sevmek ile aynı anlamlara gelir. Aslında ihanet yaşamak ve güvendiği dağlara kar yağması olarak tabir edilir.

Rüyada Kedi Yavrusu Sevdiğini Görmek

Rüyada kedi yavrusu sevdiğini görmek, rüya sahibinden iyilik yapan biri olduğuna ve sürekli sevgi isteyen birinin varlığına delalettir. Yakın zamanda bu kişinin kendisine sitem edeceği yönündedir.

Rüyada Kedi Seven Birini Görmek

Rüyada kedi seven birini görmek, hiç hak etmediği şekilde ona hesap sorulacağı ve haksız yere suçlanacağı anlamına gelir. Gözyaşı dökecek ve kendini aklamak için bir hayli uğraşacağına işaret eder.

Rüyada Kedi Sevmek İslami

Rüyada kedi sevmek islami, yorumu rüya sahibinin birisine karşı kırgınlık yaşaması ve bunu üzüntüsünü üzerinden atamaması demektir. Bu kişinin evladından ya da eşinden göreceği hayırsızlık anlamına gelir, bekar ise sevdiği kişiden göreceği vefasızlığa delalettir.

Rüyada Kedi Sevmek Diyanet

Rüyada kedi sevmek diyanet, yorumunda uzun süre mücadele vereceği bir yaşam sürecinden geçecektir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında zorluklar yaşayacağı ve en sevdiği kişilerden hainlik göreceği haksızlığa uğrayacağı manasında tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz