Bizi takip edin...

Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada kedi saldırması, rüya sahibinin etrafında olan kötü arkadaşlıklardan uzaklaşması demektir ve ikili ilişkileri etkileyecek durumlar olacaktır. Gören kişi geçte olsa kötü onun ardından konuşan kişileri anlayacak ve onlardan uzaklaşacaktır. Bazı alimlere göre de düşmanlarında felaketinden son esnada kurtulması demektir. Dişi bir kedi ise bolluk yaşayacak ve sırtındaki yüklerden kurtulacağına işaret eder. Hayatında bir ferahlama olayı olacaktır ve beklentisinin üst seviyesine ulaşacağına delalettir. Bazı sağlık sorunlarına da yorulur ve biraz uğraştırıcı olacağı yönündedir. Rüyada kedinin saldırması, yakın zamanda kan bağı olan birinden bir haber alacağına rivayet eder.

Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada kedi saldırması, hoş olmayan rüya sahibinin duygusal anlamda moralinin bozulacağı bir haber alacağına yorumlanır. Genelde böyle görülen rüyalar şer olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişi erkek ise, kötü huylu bir kadın ile karşılaşmaya o kişiyle ilişki yaşamak manasına gelir. Bayan birisi bu rüyayı görüyorsa, buda aynı yorumu içerir. İyi huylu olmayan bir adamla tanışmak ve ilişkiye başlamak gibi tabir edilir. Rüyada kedi saldırması, hane içinden biriyle sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kedi Saldırmasını Görmek

Rüyada kedi saldırmasını görmek, sıkıntılı günler geçirmek ve bu durumda sakin kalmak gerektiği yönündedir. Çevresinde huzurunu kaçırmak isteyen insanların olduğu yönünde ifade edilir.

Rüyada Kara Kedinin Saldırdığını Görmek

Rüyada kara kedinin saldırdığını görmek, rüya sahibinin hayatını etkileyecek tatsız olayların gelişeceğine işaret edilir. Sevdikleriyle arasının bozulmasına sebep olacak sinsi bir düşmanın ortalıklarda gezindiğine delalettir.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, gören kişinin arkadaşlarından göreceği nankörlükler olacağına delalettir. Bundan dolayı kişinin yanında bulunan kişilere çok dikkat etmesi gerektiği yönündedir. Evli çiftler için eşler arasında çıkacak tartışmalara kadar gideceğine yorumlanır.

Rüyada Kedi Saldırması İslami

Rüyada kedi saldırması islami, rüya sahibinin tanıdıkları ile arasını bozacak birin olduğunu gösterir. Gören kişinin huzurunu kaçırmak isteyen dost görünümlü kişilerin olacağına kedinin nankörlüğü gibi iyilik yaptığı kişilerden kötülük göreceği manasına gelir.

Rüyada Kedi Saldırması Diyanet

Rüyada kedi saldırması diyanet, bu tarz rüyaları gören kişiler yakınında ve etrafından gezinen kişilere çok dikkat etmesi gerektiği anlamında yorumlanır. Hoş olmayan durumlarla karşılaşacağına ve bu nedenle bir süre sorunlar yaşayacağına işaret eder. Buna göre tedbir alması gerektiğine alamettir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz