Bizi takip edin...

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek, rüya sahibinin mutluluktan o çocuğu bir haber almasına ve ona kötü gününde dost olmayan kişilere dersini vereceği anlamındadır. Bulunduğunuz çevrede itibarının artacağına ve yükselişe geçeceğinizi yorum yapılır. İş hayatınızda tüm engelleri ortadan kaldırmak ve yeni bir işe başlamak demektir. Kişinin yeni bir teklif alması ya da kendi isteğiyle yeni bir işe girişmesi kendi işini kurması manasına gelir. Bazen de bu rüya yakın bir akrabanın ölüm haberini almak olarak ifade edilir. Bazen de hoş olmayan dedikodular duymak kötü haberler gelmesi gibi yorumlarda yapılabilir. Rüyada kedi ölmesi, yakın zamanda kişinin mutsuzlukların dan kurtulmasına tabir edilir.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek, rüya sahibinin şansının bahtının açılması manasına da gelir. Bazı tabircilere göre bu şöyle anlatılır, kedi dokuz canlı denildiği gibi dört ayak üstüne düşer. Bu da kişinin her zaman şanslı olduğunu gösterir. Rüya sahibinin artık kendi için bir şeyler yapacağı yönündedir. Kimseyi düşünmeden sadece kendi iyiliği ne bir şeyler yapmasıdır. Bu da kişinin çok dertler yaşadığına çok üzüldüğüne ve bu durumda da yanında kimseyi bulamadığına ifade eder. Rüyada kedi öldürmek, kişinin bulunduğu kötü durumdan Allah’ın izniyle çıkacağı yönünde rivayet eder.

Rüyada Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada kedi ölüsü görmek, itibarımızı ve kadınlarınızın artacağına çevrenizdeki insanlar karşısında söz sahibi olacağınıza yorulur. Bu rüya şan şöhret sahibi olmak anlamlarını da gelir.

Rüyada Kedi Öldürmeye Çalışmak

Rüyada kedi öldürmeye çalışmak, yaşadığı sıkıntıların üzerinden gelmeye çalışmak ve zor da olsa bir çare aradığına delalettir. Kişinin azmi sayesinde ayakları üzerinde duracağına yorum yapılır.

Rüyada Kedi Ölümüne Sebep Olmak

Rüyada kedi ölümüne sebep olmak, kişinin yaptığı bir hatadan geri dönmek istemesi ama buna fırsat bulamaması demektir. Ondan dolayı hayır sandığına ve telafi yönleri aradığına tabir edilir.

Rüyada Kedi Ölüsü Yemek

Rüyada kedi ölüsü yemek, kişinin hakkı olmayan bir şeyi istemesidir. Aynı zamanda başkalarının hayatına saygı duymayan insana delalet eder.

Rüyada Kedi Öldürmek İslami

Rüyada kedi öldürmek islami gerçek hayatta maddi sıkıntılar yaşamak ve haneniz de ki olan zorluklara alamettir. Rüya sahibinin bu dönem böyle kötü günler geçireceğine ve bunların kısa sürece yönündedir.

Rüyada Kedi Öldürmek Diyanet

Rüyada kedi öldürmek diyanet, rüya sahibinin beklentilerine ulaşması ve düşmanlarını kendi silahıyla vurması anlamına gelir. İş hayatında olumsuzlukları ortadan kaldırarak yükselmesine ve maaşının da yükseleceğine işaret eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz