Bizi takip edin...

Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyada kedi kovalamak, rüya sahibinin iş hayatında ve ortamında kıskanıldığını yorulur. Kişinin başarısının ve çok sevilmesinin etrafı tarafından çekilemediğini anlamındadır. Aynı zamanda eşiyle mutluluğunu kıskanan birilerinin de olduğu yönündedir. Bu kişiye dikkat etmesi konusunda vurgulama yapan bir rüyadır. Çok iyilik yaptığı bir insandan nankörlük görmesi demektir. Bazı tabircilere göre de kişinin borç verdiği birinden borcunu zorla almasına işarettir. Rüyada kedi kovalanması, rüya sahibinin yakın zamanda büyük bir mutluluğa kavuşacağına alamettir.

Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyada kedi kovalamak, rüya sahibinin yanlış arkadaşları yüzünden kötü bir işin içerisinde çekilmek istemesidir. Bu durumdan kendini kendi zekası ile kurtaracağı anlamına gelir. Rüyada sarı kedi kovalamak, hayatımızda olan kişi ile ya da evliyseniz eşinizle aranızda bir takım problemler olacağını ve bu sorunların tartışmalara yol açacağına delalettir. Bazen de bu rüya kedinin rengine göre de değişiklik gösterir. bunun da detaylı manası burada belirttiğimiz gibidir. Rüyada kedi kovalamak, hem iş hayatında hem de aile hayatında onu kıskananlara kulak asmadan başarıya ulaşmasıdır.

Rüyada Siyah Kedi Kovalamak

Rüyada siyah kedi kovalamak, kişinin ileride büyük bir asalete sahip olacağına ve yüksek paralara delalettir. Siyah beyaz kedi kovalamak, rüya sahibinin hayatında her şeyi dengede tuttuğuna ve her şey bu dengede kazanacağına yorum yapılır.

Rüyada Evden Kedi Kovalamak

Rüyada evden kedi kovalamak, hane içerisinde olan kötü bir düşmana delalettir. Onu evinden uzak tutmak anlamına gelir ve kişinin temkinli davranacağı yönündedir.

Rüyada Kedi Kovalayıp Yakalamak

Rüyada kedi kovalayıp yakalamak, büyük bir kısmetini elinde tutmak manasındadır. Kişinin hayatında hem maddi hem de manevi olarak problemlerinin son bulmasına işarettir.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek, karşınıza çıkan sıkıntıları zekanız sayesinde halledeceğinizi gösterir. Bazen de bu rüya hayatınızdaki insanın sizi aldattığına ifade edilir.

Rüyada Kedi Kovalamak İslami

Rüyada kedi kovalamak islami, sizi çekemeyen insanların haddini bildireceğinize ve kendinize yeni bir sayfa açacağınızı delalettir. Azimli olmaya ve hırslı olmaya yorulur.

Rüyada Kedi Kovalamak Diyanet

Rüyada kedi kovalamak diyanet, kısa zamanda ulaşacağınız zenginliğe ve başarıya tabir edilir. Ama dostlarınızdan birinden gelecek olan hıyanete işarettir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz