Bizi takip edin...

Rüyada Kedi Kesmek

Rüyada kedi kesmek, kişiye zarar verecek kişiyi manevi bir hisle önceden anlamak ve bu konuda önlem almak olarak tabir edilir. Bazende bu rüya helal kazancın ona yetmediğine ve harama el uzatacağı yönündedir. Rüyada kedinin kesilmesi, ise gören kişinin sevdiği değerli bir ziynetinin kaybolacağı yada çalınacağına yorum yapılır. Kişinin başına gelecek olan olaylardan da birinin duası ile korunduğunu da ifade ediyor. Bu dua eden kişi annesi yada yaşlı biri olduğuna delalettir. Rüyada kedi kesmek, kişinin zamansız yaptığı yatırımların onu maddi olarak sıkıntıya soktuğunda alamet eder.

Rüyada Kedi Kesmek

Rüyada kedi kesmek, malının mülkünü boşa harcayacağına ve bundan dolayı ileriki hayatında sorunlar yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada kedi kulağı kesmek, rüya sahibinin düşmanını bir nebze olsun uzak tutması ve ona yapacağı kötülükten haberdar olması demektir. Bazı tabircilere göre de bu sıkıntıların beklenmedik bir şekilde hayatında ilginç durumların yaşanacağına işaret eder. Rüyada kedi kesmek, bazen düşmanlarını alt etmek bazende maddi ve manevi sorunların başlangıcına rivayet eder.

Rüyada Kedi Kafası Kesmek

Rüyada kedi kafası kesmek, rüya sahibinin hayatında ondan herseyini çalanlara hesap soracağı manasına gelir. Yaşamı içerisinde hanesinde sorun çıkaranlara tahammül etmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Kedi Eti Kesmek

Rüyada kedi eti kesmek, buda aynı anlamlara gelir. Rüya sahibinin bu aralar bazı dedikodular duyacağına ve bundan dolayı hane içerisinde soğukluklar yaşayacağı yönündedir.

Rüyada Kedi Tırnağı Kesmek

Rüyada kedi tırnağı kesmek, gören kişinin bir hastalığı önceden sezip bunu engellemesi demektir. Bir hata olmadan onu fark edip telafi etmek anlamlarına da gelir.

Rüyada Kedi Kuyruğu Kesmek

Rüyada kedi kuyruğu kesmek, tabiri caizse yılanın başını kesmek manasına gelir. Ortamda fitne fücur yapan biri oradan uzaklaştırmak yada o ortamda tutmamak anlamında işaret eder.

Rüyada Kedi Kesmek İslami

Rüyada kedi kesmek islami, yorumu kişinin evine hırsız girmesine yada sevdiği bir eşyanın kaybolması anlamında yorumlanır. Bundan dolayı rüya sahibinin morali bozulacaktır.

Rüyada Kedi Kesmek Diyanet

Rüyada kedi kesmek diyanet, yorumunda beklenmedik hoş olmayan olayların hızlı gelişmesi demektir. Ama rüya sahibinin bu durumu alnının akıyla kurtulacağına tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz