Bizi takip edin...

Rüyada Kedi Kanı Görmek

Rüyada kedi kanı görmek, mutsuzluk ve sağlık sorunları ile uğraşmaya yorulur. Kişinin sağlıkla ilgili olan hastalıklarına pek kulak asmaması ve bundan dolayı tedavisinin uzaması demektir. Rüyada kedi kanını görmek, kişinin kendi uğraşıyla bulunduğu problemli durumdan kurtulması manasına gelir. Bu aralar kişiyi ruhsal olarak etkileyecek önemli durumlardan geçeceği anlamında yorumlanır. Bazı tabircilere göre de bu rüya zorluktan ferahlığa geçmesi olarak ifade edilir. Rüyada kedi kanı görmek, kan rüyayı bozduğundan dolayı da sıkıntıların gelip geçici olduğuna delalettir.

Rüyada Kedi Kanı Görmek

Rüyada kedi kanı görmek, gören kişi için hoş olmayan ve can sıkıcı durumların olacağını ifade eder. Kan görülen rüya geçerli sayılmadığından rüya sahibinin çektiği zorlukların geçici bir dönem olacağına yorum yapılır. Aynı zamanda çektiği çilelerin mükafatını hayattan fazlasıyla alacağı manasına gelir. Bazende zarar gördüğü dostlarından kurtulması ve yeni sağlam dostluklar kurması demektir. Rüyada kedi kanını görmek , rüya sahibinin çektiği sıkıntılar sonunda hayırlı kapıların açılacağına delalettir.

Rüyada Kediyle Konuşmak

Rüyada kediyle konuşmak, zor durumda ona yardım elini uzatacak insanların varlığına alamet eder. Iyi verilen kararlara ve sıkı dostlukların çoğalacağına delalet eder.

Rüyada Kedi Taşlamak

Rüyada kedi taşlamak, rüya sahibinin aile hayatının kıskanan onu mutluluğunda gözü olan birinin varlığına delalettir. Dedikoducu kötü kalpli insana ifade edilir.

Rüyada Kedi Yalaması

Rüyada kedi yalaması, sevdiği saydığı bir insandan maddi ve manevi destek görmesi  manasına gelir. Sıkıntının ardından feraha çıkması anlamında tabir edilir.

Rüyada Kedi İşemesi

Rüyada kedi işemesi, hiç beklemediği bir anda birinden kötülük görmek ve yanlış ortaklıklar kurmak manasına gelir. Sıkıntılarının artıp zor günler getireceğine işaret eder.

Rüyada Kedi Kanı Görmek İslami

Rüyada kedi kanı görmek islami, iş hayatında yorucu bir tempoya girmek ve yıpratıcı bir hayat sürmesi anlamına gelir. Sıkıcı durumların oluşacağı yönünde ifade edilir.

Rüyada Kedi Kanı Görmek Diyanet

Rüyada kedi kanı görmek diyanet, yorumu zorluklardan bu kişinin yaşam şekline göre değişir. Eğer rüya sahibi hasta ise sağlık sorunlarının uzayacağı yada borçlu ise bu dönemin uzun süreceği gibi yani sıkıntılı durumların bir dönem devam edeceği manasına gelir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz