Bizi takip edin...

Rüyada Kedi Isırması

Rüyada kedi ısırması, çok iyi bir rüya değildir ayrıca hayra da yorulmaz ve kişinin yaşayacağı olumsuzlukları işaret eder.  Rüya sahibinin keyfini kaçıracak ve moral bozucu şeylerin onu bulacağına işaret eder. Gören kişinin zorluklara gireceğine ve hayatının bu döneminde mücadelece edeceği günlerin onu beklediği yönündedir. Aksiliklerin arda arda geleceği ve bir türlü kendini düzene sokamayacağına tabir edilir. Yani bu dönemde talihsizlikler yaşayacağı bir dönüm noktası olacağına alamet eder. Bu süreç gelip geçicidir, eğer kedi tırmalarken elinden kurtuluyorsa bu da tam tersini delalet eder. Rüyada kedi ısırması, iyiye yorulmasa da kişinin durumuna göre farklı yorum alır.

Rüyada Kedi Isırması

Rüyada kedi ısırması, çaresiz durumlarda kalmaya ve sorunlarla uğraşacağı bir dönüm noktasından geçmek demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin zorluklarla elde edeceği bir mülk olacağı yönünde ifade edilir. Gören kişinin hayatında yolunda gitmeyen şeylerin başlangıcı olacağı manasına gelir. Hayatında her şeyin alt üst olacağı ve samimi arkadaşlarında tabiri caizse sırtından bıçakla nacağı anlamında yorumlanır. Rüyada kedi ısırması, bunca çekilen sıkıntıların sonunda güzel günlerin geleceği yakın olduğunu da gösterir.

Rüyada Kedi Isırmasından Kurtulmak

Rüyada kedi ısırmasından kurtulmak, rüya sahibinin sıkıntıya girdiği durumdan bir anda kurtulması demektir. Hiç ummadığı anda ilaç gibi gelecek olan maddiyata tabir edilir.

Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada kedi saldırması, gören kişinin gerek iş hayatında gerekse genel hayatında sıkıntıya düşmesi anlamına gelir. Etrafınızda iyiliğinizin dokunduğu kişilerden nankörlük göreceğiniz manasındadır.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek, rüyayı gören kişinin son anda bir beladan ve musibetten büyüklerinin duası ile korunacağına işaret eder. Genelde manevi olarak yorumlanan bir düştür.

Rüyada Kara Kedi Isırması

Rüyada kara kedi ısırması, uğursuzluk olarak ifade edilir. Kişinin mutsuz olacağı ve kederleneceğine yorulur, aynı zamanda üzüntüye gireceğine tabir edilir.

Rüyada Kedi Isırması İslami

Rüyada kedi ısırması islami, rüya sahibinin başına talihsiz olayların gelmesi ve bundan dolayı çare aradığına yorum yapılır. Gören kişinin hayatında mutsuz olacağı şeylerin üst üstüne geleceği yönündedir.

Rüyada Kedi Isırması Diyanet

Rüyada kedi ısırması diyanet, yorumunda gören kişinin hayatında beklenmedik olumsuz olayların gelişeceğine işaret eder. Bu kişinin hem iş hayatını hemde genel hayatıyla alakalı sorunlar çıkaracağına tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz