Bizi takip edin...

Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada kedi beslemek, rüya sahibinin gördüğü bu düşü bir çok farklı manada yorum alır. Bazen kinini saklayan hiç bunu belli etmeyen sinsi bir düşmanın varlığına delalettir. Ona zarar vermek için fırsat kollayan birilerini ifade eder. Başka tabircilere göre de rüya sahibinin hem maddi hemde manevi sıkıntılarından bir anda kurtulacağı yönündedir. Yaptığı ve yapılacak olan iyiliklerin olduğunu işaret eder ve bunların geciktirilmemesi anlamındadır. Rüyada kara kedi beslemek, hayatında gurbetlik yada özlemi duyduğu her şeye sahip olacağına alamettir.

Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada kedi beslemek, gönül ilişkilerinde hayırlı sonuçlar alacağına işarettir. Rüyayı gören kişi bayan ise yetenekli bir erkekten yardım ve destek göreceğine yorumlanır. Bazende kendini üzen olaylara karşı karşıya kalması ve bunlarla yüzleşmesi gerektiği yönündedir. Kazanılacak bir malın olduğuna fakat bunun önünce çekilen bir sıkıntının da olduğunu ifade eder. Rüyada kedi beslemek, çekilen zor imkanların ardından gelecek olan kolaylıklara ve Allah’tan gelecek olan büyük nimetlerin olduğunu rivayet eder.

Rüyada Kedi Beslemesi

Rüyada kedi beslemesi, tabiri caizse koynunda yılan beslemek demektir. Kişinin her türlü yaptığı iyi şeye rağmen hep hainlik görmesi manasına gelir.

Rüyada Vahşi Kedi Görmek

Rüyada vahşi kedi görmek, evlilik hayatında olan olumsuzluklara ve huzursuzlukların yaşanacağına alamet eder. İnsanlar hakkında kötü düşünen birinin sürekli etrafında dedikodu yaparak herkesi rahatsız ettiği yönündedir.

Rüyada Siyam Kedisi Görmek

Rüyada siyam kedisi görmek, kişinin güvenebileceği kendine sırdaşım diyeceği bir arkadaşa sahip olacağına anlamındadır. Bekar kişiler içinde ahlaklı iyi huylu biri evleneceğine delalettir.

Rüyada Van Kedisi Beslemek

Rüyada van kedisi beslemek, hayırlı bir haber alacağına işaret eder. Rüyada van kedisi görmek, buda aynı yorumlara gelir sevimlilik ve gülmeye sevince tabir edilir.

Rüyada Kedi Beslemek İslami

Rüyada kedi beslemek islami, bu rüya gören kişiye göre değişiklik gösteren bir düştür. Hizmetçiye çevresinde sürekli onun emirlerini yerine getiren birilerine alamet eder.

Rüyada Kedi Beslemek Diyanet

Rüyada kedi beslemek diyanet, yorumunda hayatındaki sıkıntılarından bir nebze olsun kurtulmaya ve hayat çizgisini yeniden çizmesine işarettir. Hem özel hayatında hemde genelde anlamda kendi mutluluğunu oluşturacağı anlamına gelir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz