Bizi takip edin...

Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek, rüya sahibinin çok içten ve samimi bir insan olduğuna kalbinin yumuşak olduğunu gösterir. Ondan dolayı herkesi kendisi gibi sandığından hayatında hatalar ve yanındaki kişilerden zarar gördüğü yönündedir. Gören kişinin yakın zamanda iş hayatında dengelerin değişeceğini ve bunun kişiyi olumsuz yönde etkileyeceğini yorum yapılır. Bu durumu kişi kendi çabasıyla düzeleceğine ve yükseleceğine tabir edilir. Rüyada kara kedi görmek neye işarettir, rüya sahibinin başına gelen musibetlerin sonunda huzurlu bir hayata başlamasına delalet eder.

Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek, imam nablusiye göre de bu rüyayı gören kişinin çok dikkat etmesi gerekir. Çünkü gelecek olan talihsiz olayları işaret eder. Rüyada kara kedi sevmek, de rüya sahibinin ona kötülük yapılsa da yine de merhametli olduğunu kin gütmediğini gösterir. Rüyada kara kediyi görmek, kişinin huzurunu kaçıracak olayların gelişeceğini bu dönem bu şekilde geçecektir. Kısa süren bir zaman olacağına tabir edilir. Bunun sonunda maddi anlamda ve manevi anlamda yükseleceği yönündedir.

Rüyada Kara Kedi Isırması

Rüyada kara kedi ısırması, düşmanınızın size zarar vermek için çok yaklaştığını gösterir. Rüyada kara kedi tırmalaması, ise rüya sahibinin kendine çok önem vermesi durumunda bile sağlık sorunları yaşayacağına işareti eder.

Rüyada Kara Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada kara kedi ölüsü görmek, iş hayatında büyük başarılar elde etmek demektir. Rüyada kara kedi öldürmek, ise şimdi çalışmaları sayesinde çok yüksek para kazanacağı yönündedir.

Rüyada Kara Kedi Beslemek

Rüyada kara kedi beslemek, kişinin çok iyi yürekli olduğuna ve düşmanına bile sofrasına oturduğuna delalet edilir. Rüya sahibinin bundan dolayı üzüleceği olaylar olacağı manasına gelir.

Rüyada Kara Kedi Kovalamak

Rüyada kara kedi kovalamak, kendisine kötülük yapmak isteyen birinin planlarını engelleyeceği yönündedir. Gören kişinin karşısına çıkacak sorunlar ona zarar vermeyeceğine delalettir.

Rüyada Kara Kedi Görmek İslami

Rüyada kara kedi görmek islami, yorumu rüya sahibinin hislerinin çok kuvvetli olduğuna yorumlanır. Olacak bir şeyi önceden hissedeceğine ve ona karşı önlem aldığı manasına gelir.

Rüyada Kara Kedi Görmek Diyanet

Rüyada kara kedi görmek diyanet, kişinin iş hayatında çok sıkıntılı durumlardan geçeceğine ve bunun aile hayatını da yansıyacağına tabir edilir. Bu rüya sabrın sonunda selametin ona geleceğine rivayet eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz