Bizi takip edin...

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek, rüyada damarından kan aktığını görmek kişinin varlıklı iken yokluğa düşeceği anlamına gelir ve kötüye işaret eder. Eğer herhangi bir uzuvundan kanama geliyorsa buda kedere girmeye yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise haram bir işe bulaşmak olarak ifade edilir. Bazen ise kişinin yaptığı kötü birşeyden dolayı pişmanlık duyması olarak ifade edilir. Bu kişinin iç dünyasının dışa vurması manasına gelir. Gelecek olan sıkıntıların başlangıcıdır ve bir çeşit malum olmak olarak yorum alır. Kafa karıştıran bir yorum ise kanın rüyayı bozduğu ama her rüyada olduğu gibi görülme şekline değişiklik gösterir ve o şekilde tabir edilir. Yarada çıkan kan ise gam demektir. Eğer bedeninden çıkan kan ise, rüşvet alır haram yer. Kanın üstü lekelenmiyorsa, günahtan kurtulmadır. Bazı rüya alimlerine göre ise, dul bir insan ile gönül ilişkisi yaşamaya delalettir.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek ne anlama gelir, rüyanın görüldüğü imgelere değişiklik gösterir. Mesela çeşmeden kan akması yada kan gölü görmek o ortamda kan döküleyeci manasına gelir. Burundan kan gelmesi, kederden ve sıkıntıdan uzaklaşıp huzura ermek olarak yorumlanır. Damarlarda kan görmeye zengin olan birisi için fakir için mal kazanıp zenginleşmeye ifade edilir. Bir yerde birikmiş kan görmek, zülüm görmek haksızlığa uğramak olarak tabir edilir. Ağızdan kan gelmesi, yalan söyleyen kişiye kötü düşmana ve iftara eden kandıran anlamında yorum yapılır.

Rüyada Kan Kusmak

Rüyada kan kusmak, rüya sahibinin yaptığı hatalar yüzünden vicdan azabı çekmesine işarettir. Bazı yorumculara göre ise, içinden nefreti atması ve sorunları artık çözmesi manasına gelir.

Rüyada Kan Vermek

Rüyada kan vermek, yakın zamanda bir rahatsızlık yaşayacağına ve bunun biraz uzun bir zaman alacağına ifade edilir. Bazen ise kişinin hasta birine çok büyük bir iyilik yapacağına yorumlanır.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek, başlamış işlerde kişinin istediği sonuca ulaşamaması demektir. Aynı zamanda haksız kazanç ve kolay yönden kazanılan para hakka girmek gibi anlamlara gelir.

Rüyada Kan Aldırmak

Rüyada kan aldırmak, birilerinin sizin arkanızdan konuştuğuna ve bunun sizin için çok sinir bozucu olacağı yönündedir. Siyaha dönen kan görmek güçlü olmaya zorluklar karşısında direnmeye tabir edilir.

Rüyada Kan İçmek

Rüyada kan içmek, rüya sahibinin gördüğü bu düş genel olarak psikolojiktir. Bazı yorumculara göre ise, haram yoldan kazanılan para ile geçinmek zorunda kalmaktır. İkinci yorum ise, yaptığınız yardımın ulaşmaması demektir.

Rüyada Kan Temizlemek

Rüyada kan temizlemek, yapılan bir hatayı yanlışı ortadan kaldırmak anlamında yorumlanır. Ayrıca bir yorumu daha vardır, aile yadigara bir mirası yakın zamanda almak olarak delalet eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz