Bizi takip edin...

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek; Rüyada kahve içtiğini görmek , çabaladığı bir şeylerden başarı elde etmesidir. Büyük sevinç yaşaması mutluluk ile müjdelenir. İş hayatın da karar vereceği ciddi kararlara ve bu işte atacağı sağlam adımlara yorulur. Rüya sahibinin bir güç kazanacağına ve bu rüya sahibi kadın ise karşına onu mutlu edecek biri çıkacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin kötü alışkanlığı var ise bundan kurtulacağına ve yok ise sağlık sorunlarını atlatacağına delalettir.

Rüyada Kahve Falı Görmek

Rüyada kahve falı görmek; Rüya kahve falı gören kişinin hayatına ona karşı oynanacak kötü bir oyuna işarettir. Arkasından konuşanların olduğu ve tatlı sözlerle rüya sahibi etkilemek isteyen biri olduğuna yorulur. Bazen hayatında olacak bir takım değişiklikler güzel gelişmelere işarettir.

Rüyada Kahve Falı Bakmak

Rüyada kahve falı bakmak; Rüyada kahve falı bakan biri çevresinde ona karşı fitne fesat eden kişileri ters düz etmesi manasına gelir. Bir dileğinin gerçekleşmesi ve muradına ermesidir. Sağlık sorunlarını atlatıp şifa bulmasına işaret eder.

Rüyada Falcı Görmek

Rüyada falcı görmek; Rüyada falcı görmek , sürekli sevdiği insanlara karşı yalan söyleyen , oyunlar oynayan , düzenbaz bir insana işarettir. Rüya sahibinin yakınında olan biridir , bunun için dikkat etmesi gerektiği manasındadır. Rüyasında falcılık yaptığını gören biri , yardımsever bir insandır , hemen hemen çevresindeki herkese yardımı dokunmuştur. Başka bir yorumcuya göre , zamanını boş işlerle harcayan dünyadan  haberi olmayan bugünün yaşayan bir insana tabir edilir. Rüyanın durumuna göre yorumu değişir anlatıldığı gibi.

Rüyada Şekerli Kahve Görmek

Rüyada şekerli kahve görmek; Rüyada şekerli kahve gören kişi için iyiye yorulduğu söylenemez. Önceden birinin canını yaktığı yada bir haram mal sahibi olmaya bu rüya sahibinin zamanla bundan pişmanlık duyacağının habercisidir. Bunun için kendi nefsine çok dikkat etmesi gerektiğini uyaran bir rüyadır. Şekersiz bir kahve görülüyorsa ve içiliyorsa gelecek olan bir hastalık haberidir. Aile içinde yaşayacağı bir takım sorunlara işarettir. Misafirlere şekerli kahve yapıp veriyorsa müjdeli bir haber alacaktır ve kendi için en hayırlı olan şey ile karşılaşacaktır.

Etiketler: ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz