Bizi takip edin...

Rüyada Kahve Almak

Rüyada Kahve Almak

Rüyada kahve almak; Rüyada kahve aldığını gören bir kişi sevinçli ve müjdeli bir haber alır , rüya sahibi için bu çok önemli bir durumdur hayatında yeniliklere yeni bir iş sektörüne işarettir. Rüyada kahve almak kişinin öz güven sahibi olduğu belirtir. Başka tabircilere göre kahve almak veya kahve aldığını görmek umulmadık bir habere hayatında olacak yeniliklere delalettir. Arkadaşlıkların artacağına ve özel anlamda ilişkisinin kuvvetleneceği manasındadır. Manevi anlamda güçleneceğine dişi ile tırnağıyla yapacağı mala , zenginliğe yorulur. Kısacası çektiği sıkıntılardan kurtulup hayatında maddi manevi anlamda yeniliklerin olacağına yorum yapılır.

Rüyada Kahve Pişirmek

Rüyada kahve pişirmek; Rüyada kahve pişiren biri , için büyük bir mutluluk yaşayacağı konusunda yorum yapılır. İşinde bir başarı elde edip terfi alacağına ve geleceğe dair planlar yaptığı , bunun için yatırım yapacağı manasına gelir. Gelecekte sağlıklı ve uzun ömürlü bir hayat yaşayacaktır. Çektiği sıkıntıları yavaş yavaş atlatacağına geleceğinde geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işini severek yapıp sürekli mertebesinin belirli zamanda artacağına delalettir.

Rüyada Sütlü Kahve Yapmak

Rüyada sütlü kahve yapmak; Rüyasında sütlü kahve yaptığını gören kişi asosyal bir kişiliktir. Kendini seven bakımlı ve seyahat etmeyi , eğlenceyi seven birisidir. Bu kişi ruh sağlığına çok önem verir , sürekli meditasyon yaparak sağlığını dengeler. Kendine yarayacak şeyler yapar ama çevresindeki insanları da asla geri çevirmez , onlar için elinden geleni yapar. Bu rüya kişinin karakterini vurgulayan bir rüyadır. Güzele ve hayırlı şeylere de delalet eder.

Rüyada Acı Kahve Yapmak

Rüyada acı kahve yapmak; Rüyada acı kahve yaptığını gören birisi çok cesaretli ve radikal sert kararlar veren biridir. Hayatın büyük riskler alacağına  genel anlamda başarılı olacağı yönünde yorumlanır. Bazen bu durum çevresindeki rahatsız eder ve sonradan rüya sahibine rahatsızlık veren durumlar olacağına delalettir. Rüya sahibi için biraz hırslarının yavaşlaması konusunda biraz daha sakin kararlar verilmesi durumunda uyaran bir rüyadır. Düşünerek yapacağı bir işte başarılı olacak ve geleceği için sağlam yatırımlar yapacağı hakkında işaret eder. Yapacağı işlerde planlı ve programlı olmalıdır , bu rüya bunu anlatır. Yoksa gelecek için kaygılar ortaya çıkacaktır.

Etiketler: , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz