Bizi takip edin...

Rüyada Kağıt Para Almak

Rüyada kağıt para almak, bu rüya gören kişi için uğur olarak kabul edilen bir rüyadır. Rüya sahibinin her zaman iş kapısı açık olur ve Allah bir kapıyı kapatırsa bir kapıyı açar. Çok şanslı ve kazançlı bir döneme gireceğine işaret eder. Hayatında bolluğu ve bereketin artacağı bir dönem olarak yorumlanır. Rüyada kağıt para almak, bazen de kişinin alacaklı olduğu birinden yardım görmesi ve verdiğinin fazlasıyla geri almaya delalet eder. Bu rüya bazende kişinin yapmak istediği birikimi yapması ve bununla sahip olmak istediğini almasıdır. Rüyada kağıt para almak, çok kısmetli bir dönemden geçmek manasına gelir.

Rüyada Kağıt Para Almak Neye Gelir?

Rüyada kağıt para almak neye gelir, kişinin bu düşü uğur ve o senesinin şanslı bir yıl olacağına tabirdir. Evinin neşesinin artacağına ve gönlünün şenleneceği konusunda yorumlar yapılır. Gören kişinin hayatını daha kolay şekilde sürdüreceğine ve geçim sıkıntısı olmadan yaşamaya alamettir. Rüyada kağıt para almak, eline geçecek olan toplu paraya ve bununla ufak tefek borçlarından kurtulacağına tabir edilir. Genelde rahatlamak ve sıkıntıların kurtulmak manasını içerir.

Rüyada Kağıt Para Aldığını Görmek

Rüyada kağıt para aldığını görmek, bu rüya kişinin hayatında farklı bir zamana gireceğini gösterir. Ferahlamaya sıkıntılarından kurtulmaya ve maddi anlamda güç olarak tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Birinden Kağıt Para Almak

Rüyada ölmüş birinden kağıt para almak, istemeyerek bir iş yapmasıdır. Bir konuda istemediği bir ortamda mecburen bulunması ve hatır için bazı şeylere katlanacağına işaret.

Rüyada Tanıdık Birinden Kağıt Para Almak

Rüyada tanıdık birinden kağıt para almak, hayır bir iş yapmaya ve hayırlı işler için uğraşmak anlamlarına gelir. Meslek hayatında çok başarılı olacağı bir döneme girmesi yönündedir.

Rüyada Kağıt Para Vermek

Rüyada kağıt para vermek, kişinin iş ve ticaret hayatında büyük paralar kazanacağına birden yükselişe tabir eder. Zengin bir hayata ve aile içindeki zenginliğe tabir edilir.

Rüyada Kağıt Para Almak İslami Yorumu

Rüyada kağıt para almak islami yorumu, sıkıntılı zor günlerin biteceğine işarettir. İşlerin yolunda gideceğine ve başarıdan başarıya atlatacağına yorumlanır.

Rüyada Kağıt Para Almak Diyanet Yorumu

Rüyada kağıt para almak diyanet yorumun, gören kişinin yaşamını istediği şekilde yaşayacağına delalettir. Ayrıca istediği hayatı yaşamak için maddi imkanlarının oldukça yüksek olacağına alamettir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüya sahibinin malının ve rızkının çoğalacağı yönündedir. Hayatında geçim sıkıntı olmadan bolluk ve bereket için yaşayacağına delalettir.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin hayatın zorlukları aşacağına ve bundan sonra hayatının çok güzel olacağı yönünde ifade edilir. Kişinin işlerinin yoluna gireceğine yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Kişi hayatında iyi düşünüp sağlam adımlar atacaktır. Bu sayede iş hayatında yükselerek istediği mertebeye parasal yönden büyük güce sahip olacağına tabir edilir.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

 1. Cengiz dedi ki:

  Rüyamda alacağım olan fakat bir türlü alamadığım şahıstan 1500 dolar kağıt para aldım saydım ve cebime koysdum bu ne manaya gelir.

 2. Cengiz dedi ki:

  Gerçek hayatta Kütahyada olan kafemi senetle birisine satmıştım fakat alan şahıs ilk ödemeyi yaptıktan sonra diğer senetlerin hiç birini ödemedi hatta avukata verdim ve dün gece Rüyamda alacaklı olduğum kişi ile görüşmek üzere Kütahyaya gitmiştim ve gittiğimde görüşme sonunda bana her biri 100 lük kağıt para olarak 1500 amerikan doları verdi saydım ve cebime koydum ve kalan borcunuda bana en kısa zamanda ödeyeceğini söyledi acaba bu rüyanın manası nedir?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Cengiz bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-birinin-para-vermesi/ bağlantıya tıklayın.

 3. Figen dedi ki:

  Rüyamda bir tanıdık bana çok yüklü miktarda para veriyor.para veren kişi başkasını yanıma gönderip küçük bir miktar ona ver diyor ve bende küçük miktar o kişiye veriyorum ama çok büyük paralar bende kalıyor anlamı nedir acaba cevaplarsanız sevinirim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Figen hanım rüyanız çok geniş bir yoruma sahiptir http://www.eslemnur.net/ruyada-para-gormek-ne-anlama-gelir/ bağlantıya tıklayın. Para ile ilgili rüyalarımızı gezmenizi tavsiye ederim.

 4. ZEYNEP KAYAA dedi ki:

  Ben rüyamda kaynanamdan geri vermek şartıyla 150 lira aldığımı gördüm eşimin haberi olmadan almıştım söylesem mi söylemesem mi diye düşünüyordum.

Yorum Yaz