Bizi takip edin...

Rüyada Irmakta Balık Görmek

Rüyada ırmakta balık görmek, rüya sahibinin yollarının açık olduğunu ve akan sular gibi hızla yükseleceği yönündedir. Aynı zaman bu rüya kişiyi aydınlık ve güzel bir yaşamın onu beklediğini ifade eder. Zamanla ve kendi çabasıyla elde edecek olduğu mala mülke delalettir. Bu dünya da güzel nimetlerden yararlanacağı anlamını taşır. Kısa yollardan gelecek olan kısmetleri ve hayalini kurduğu şeylere ulaşmaya işaret eder. Gören kişinin hayatında yeni ve onu heyecanlandıracak gelişmelerin olacağı manasını taşır. Rüyada ırmakta balık görmenin islami, kişinin yapmak istediklerinin üst seviyelere çıkacağını ve ömrünü hayırlı, bol kazançla geçireceğine rivayettir.

Rüyada Irmakta Balık Görmek

Rüyada ırmakta balık görmek, rüya sahibinin bazı içinde olan sıkıntıları dışa atmasıdır ve tüm sorunlarını geride bırakacağı manasına gelir. İş hayatında gelecek olan fırsatlara ve bulunduğu yerden çok güzel bir yere yükseleceğine yorumlanır. Rüyada ırmakta balık görmek diyanet, kişiye gelecek önemli bir teklifin olduğuna işarettir. Vereceği karara göre rüya sahibinin hayatı değişeceğine ve ummadık hayal bile edemeyeceği bir hayat yaşayacağına alamettir.

Rüyada Irmakta Balıklar Görmek 

Rüyada ırmakta balıklar görmek, kişinin kısmetlerinin oldukça çok olduğunu gösterir ve bir o kadar da şansının açık olduğu yönündedir. Gördüğü balık ne kadar fazla ise, o kadar şansın ve maddiyatın sahibi olacağını ifade eder.

Rüyada Nehirde Balık Görmek

Rüyada nehirde balık görmenin, bu rüya kişinin ailesel yada kendince bir takım iç huzurunu bozan sorunlarının olduğu  manasına gelir. Gördüğü bu rüyadan sonra ferahlayacağını ve neşesinin yerine geleceğine yorumlanır.

Rüyada Suda Balık Görmek

Rüyada suda balık görmek, öncelikle gördüğünüz rüyada suyun rengi çok önem ifade eder. Eğer berrak bir su ise, mutluluk, tazelik, temizlik ve bolluk olarak yorumlanır. Kirli ise yada koyu renkli ise hoş olmayacak hadiselere işaret eder.

Rüyada Bulanık Suda Balık Görmek

Rüyada bulanık suda balık görmek, yakın zamanda alacağınız kötü ve hoşunuza gitmeyecek bir haberim geleceği yönünde ifade edilir. İstediği bir şeyin olmayacağına ve kişinin başka yerlere yönelmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Temiz Suda Balık Görmek

Rüyada temiz suda balık görmek, hayırlı haberler almak ve sıkıntıdan kurtulup feraha çıkmak anlamına gelir. Ferahlamak ve huzura kavuşmak aile arasındaki bağların kuvvetleneceği ve eşler arasındaki muhabbetin sevginin artacağı anlamını taşır.

Rüyada Kirli Suda Balık Görmek

Rüyada kirli suda balık görmek, rüya sahibinin hayalini kurduğu şeylerin olmamasıdır. Aynı zamanda kurduğu planları biraz daha ertelemek zorunda kalacağını ifade eder ve iş hayatında bazı aksakların olacağı yönünde tabir edilir.

Rüyada Suda Balık Sürüsü Görmek

Rüyada suda balık sürüsü görmek, bu rüya görülen rüyaların hemen hemen en hayırlı olanlarındandır ve büyük kısmet, şans olarak yorumlanır. Gördüğünüz sürüsünün yoğunluğu kadar zenginliğe yada malının o kadar artacağına işarettir.

Rüyada Suda Ölmüş Balık Görmek

Rüyada suda ölmüş balık görmek, kısmetlerinin kapanması iş hayatında sıkıntılı bir dönemden geçeceğine delalettir. Ayrıca size dost görünen ama arkanızdan sürekli kuyunuzu kazan bir insanın olduğun ifade eder.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Görünen balık büyük ise, çapına göre alacağı kısmettir. Aynı zamanda zenginlik, mal ve servet sahibi olmak olarak yorum yapılır.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin yakın zaman birinden temiz bir haber alacağını ve bu haberle beraber ticaret hayatında kendini geliştireceği yönündedir. Bereketli ve bolluk için de bir zamanın kişiyi beklediği yönündedir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüya sahibinin şansının bahtının açılacağını ve kısmetlerinin ona altın tepside sunulacağı alamet edilir. Rüyayı gören kişinin niyeti ne ise, o şekilde kabul görecek bir rüyadır hem mutluluk hemde varlıklı olmanın habercisidir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz