Bizi takip edin...

Rüyada Hamile Olmak

Rüyada hamile olmak, kişinin hayatında bazı sorunların olduğuna ve bu sıkıntıların üzerine ufak sıkıntılar eklediğine işarettir. Bundan dolayı kişinin hanesinde bir zaman gerginlikler olacağına yorulur. Bazende bu rüya müjdeli bir haber almak ve mutluluk getirecek gelişmelerin olacağı yönündedir. Rüyada hamile olmak, uğraş vermesi gerektiği bir sürü şey olduğuna ve kişinin kafasının çok dolu olduğuna delalettir. Zor zamanlar geçireceğine ve buna rağmen işinden gücünden kalmayacağına azmi sayesinde çok başarılı olacağına yorum yapılır. Rüyada hamile olmak, bazende görüldüğü gibi tabir edilir.

Rüyada Hamile Olmak 

Rüyada hamile olmak, iş hayatında kazanç elde etmek ve bunu çok çalışmasıyla elde etmek demektir. Kişinin talihinin ummadığı bir anda dönmesidir. Rüya sahibinin boş uğraşlar içine girmemesi gerektiği konusunda da uyarma amaçlıdır. Eğer erkek bebek görüyorsa daha çok şansı açılacaktır. Kız çocuk görüyorsa hem kısmeti artacak hemde bereketinin çoğalacağı yönündedir. Rüyada hamile olmak, kişinin gördüğü rüyaya göre tabir edilir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek, kişinin hayatında büyük badireler atlatması ve bu durumdan sapasağlam dimdik çıkmasına denir. Kısa zamanda gelecek müjdeli bir haber olduğuna işarettir.

Rüyada Kısır Kadını Hamile Görmek

Rüyada kısır kadını hamile görmek, eğer rüyayı gören kişi çalışıyorsa iş hayatında sıkıntılı bir dönem atlatacaktır. Çalışmıyorsa eğer hane içinde yaşanacak bir sıkıntı olduğunu gösterir ve genelde kalabalıkta atlatılacak bir durumdur.

Rüyada Hamile Olmak Doğum Yapmak

Rüyada hamile olmak doğum yapmak, gelecek sıkıntılara karşı önlem almak manasına gelir. Maddi anlamda rahatlamak ve borçlarından kurtulmak demektir.

Rüyada Hamile Erkek Hayvan Görmek

Rüyada hamile erkek hayvan görmek, bu rüya genelde iş hayatına yorumlanır. Kişiyi kıskanan birileri olduğuna ve işine köstek koymaya çalıştığına fakat buna ulaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Hamile Olmak Erkek Bebek Doğurmak

Rüyada hamile olmak erkek bebek doğurmak, genelde görülen bu rüyanın iki anlamı vardır. Ya kişi çok kendisini erkek bebeğe şartlanmıştır, yada gelecek bir kısmete mutluluktan uçacağımız bir habere yorumlanır.

Rüyada Hamile Bir Adam Görmek

Rüyada hamile bir adam görmek, iş hayatında çok büyük yerlere gelmeye mesleğinde kendini geliştirmeye işaret eder. Aynı zamanda ilim öğrenmeye ve feraha ermeye alamet eder.

Rüyada Hamile Olmak İstediğini Görmek

Rüyada hamile olmak istediğini görmek, görüldüğü gibi tabir edilen bir rüyadır. Gören erkek ise iş hayatında gelecek olan kısmetleri ve gelecek için yatırım yapacağı yönündedir.

Rüyada Annesini Hamile Görmek

Rüyada annesini hamile görmek, bir büyük yardımı ile güzel tecrübeler edineceğine alamet eder. Annesinden alacağı bir yardım olduğuna kişiye yol göstericilik yapacağı manasına gelir.

Rüyada Bebek Doğurmak

Rüyada bebek doğurmak, eğer rüyayı gören işi hamile ise işinin gücünün rast gideceğine ve kısa zamanda sıkıntılarından kurtulacağı anlamındadır. Sağlık sorunları olan biri görüyorsa kısa zamanda rahatlayacağına işarettir.

Rüyada Hamile Olmak Bebek Emzirmek

Rüyada hamile olmak bebek emzirmek, hamile olan birinin rüyası ise bilinçaltına yerleşmiş olan doğum sonrası duygulardır. Hamile olmayan birinin rüyası ile birine manevi olarak yardım etmek demektir.

Rüyada Hamile Haberi Almak

Rüyada hamile haberi almak, bu rüya görüldüğü gibi tabir edilir. Hayırlı bir haber almak ve kız bebek haberi ise yaşayacağını bir mutluluk hanenizi gelecek olan bereketi gösterir. Erkek bebek ise bekar kişiler için hayırlı kısmet manasında yorumlanır.

Rüyada Hamilelik Testi Görmek

Rüyada hamilelik testi görmek, bazı konulardan sabırlı olması konusunda uyarma amaçlıdır. Hayatının bu döneminde bir sınavdan geçeceği anlamından alamet edilir.

Rüyada Gebe Bir Koyun Görmek

Rüyada gebe bir koyun görmek, devlet adamlarının oluşturduğu bir topluma girmek anlamına gelir. Çevresinde büyük saygı duyulacak insanların olacağına işarettir.

Rüyada Dış Gebelik Görmek

Rüyada dış gebelik görmek, kişinin hayatında bazı talihsizlikler yaşayacağına canının sıkılacağı bir döneme gireceğine delalettir. Bazende bu rüya hayırlı olmayan kazançlara yorum yapılır.

Rüyada Hamile Köpek Görmek

Rüyada hamile köpek görmek, sürekli kafasında kuran ve planlar yapan insanı işaret eder. Herkesin yüzüne gülen ve kendi iç dünyasında kendine bile zararı dokunan bir insana alamettir.

Rüyada Hamile Akraba Görmek

Rüyada hamile akraba görmek, gördüğü kişiden müjdeli bir haber alır. Bir akrabasından yardım görmeye ve bu sayede hem iş hayatında hemde özel yaşantısında sıkıntılarını atlatması olarak tabir edilir.

Rüyada Hamile Olmak İslami Yorumu

Rüyada hamile olmak islami yorumu, incir çekirdeğine doldurmayacak şeyleri sıkıntı yapmak olarak yorumlanır. Fakat aynı zamanda da şansın bahtın açılması manasındadır.

Rüyada Hamile Olmak Diyanet Yorumu

Rüyada hamile olmak diyanet yorumunda, hayırlı bir haber almak yönündedir. Beklenileni elde etmek ve ilim anlamında kendini geliştirmek hak yolunda ilerlemek manasını taşır.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Gören kişinin hayatında bazı değişiklikler olacağına ve kendini daha iyi hissedeceğine delalettir. Yeni bir işe başlamak yada yeni bir hayata başlamak olarak yorum yapılır.

Diyanet Yorumu; Rüya sahibine gelecek olan müjdeli bir olduğunu gösterir. Eğer kız bebek ise mutluluk, bereket anlamına gelir. Erkek bebekse iş hayatındaki terfilere kazancın artmasına işaret eder.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Bu rüya çok anlamlı ve manalı bir düştür. Bebek bekleyen için kısa zamanda gelecek müjdedir, eğer bir dileği varsa onun nail olacağına rivayet eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz