Bizi takip edin...

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmek, rüya sahibinin yaşayacağı güzel günlerin yakın olduğuna işaret eder. Hayatında yaşanacak sürpriz gelişmelerin olacağına alamettir. Hiç ummadığı anda tatlı bir sürprizle karşılaşacaktır. İş hayatında oldukça yükselerek kazancının artacağı manasında yorumlanır. Rüyada hamile kadın görmek, kız bebek ise hanesine sevgi, bereket geleceği anlamındadır. Kişinin yüksek kazanç elde edeceğine ve iş sahibi olacağı yönündedir. Rüyada hamile kadın görmek, başka tabircilere göre bu rüya haber duymak yani olmamış bir şeyin oldu gibi gösterilip kişinin üzerine atılması demektir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek Diyanet

Rüyada hamile kadın görmek diyanet, kişiye gelecek bir müjdenin habercisidir. Rüya sahibi kafasında bir şeyler niyet edipte yatıyorsa onun olacağına işarettir. Bekar kimseler için hayırlı kısmet anlamına gelir ve iş bereketinin çoğalacağına delalet eder. Bazende bu rüya tam tersi ile yorumlanır. Kötü haber duymak, sıkıntı bir döneme girmek gibi tabir edilir. Rüyada hamile kadın görmek diyanet, eğer gördüğünüz kişinin karnı büyükse o kadar mal mülk elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Hamile Kadın Göbeği Görmek

Rüyada hamile kadın göbeği görmek, hayırlı haberler alınacağına işaret eder. Ferahlığa çıkacağına ve güzel yeni işlere başlangıç yapacağına mutluluktan ağlayacağı bir şey yaşayacağına alamettir.

Rüyada Hamile Kadının Doğum Yapması

Rüyada hamile kadının doğum yapması, hanesinde olan kara bulutların bir bir dağılması anlamındadır. Eşi ile yada sevdiği kişiyle arasındaki sorunların ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada Hamile Kadın Haberi Almak

Rüyada hamile kadın haberi almak, bu rüya genelde görüldüğü gibi yorumlanır. Gerçek hayatta hamile haberi almak gibi yada beklediği bir şeyin eline geçeceği manasındadır.

Rüyada Hamile Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada hamile kadın cinsel organı görmek, sağlık sorunları olanlar için hastalıklarına şifa bulması demektir. Aynı zamanda uzun ve yorucu bir dönem rüya sahibini beklemektedir.

Rüyada Hamile Kadınla Konuşmak

Rüyada hamile kadınla konuşmak, gören kişinin meslek hayatında daha da yükselmesine işaret eder. Çevresinde övgüyle anlatılacağına ve herkes tarafından gözde olacağı bir döneme girecektir.

Rüyada Hamile Kadının Bebek Emzirmesi

Rüyada hamile kadının bebek emzirmesi, güzel haberlere ve gelecekte ayaklarını sağlam basacağına yorumlanır. Bekar kişiler için hayırlı bir kısmete evli kişilerin içinde bereketinin artacağına delalettir.

Rüyada Hamile Kadın Korkutmak

Rüyada hamile kadın korkutmak, gereksiz hayıflanmalar ve kuruntular olarak tabir edilir. Sürekli kendine stres yapmasına yada erkeklerin hanımlarını kızdıracak bir şey yapacaklarına rivayettir.

Rüyada Koşan Hamile Kadın Görmek

Rüyada koşan hamile kadın görmek, şansın bahtın açılmasına ve kısmetlerin birer birer yağmasına kısa zamanda düşünü kurduğu neler varsa elde etmeye işarettir. Genelde iyiye yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Kedi Görmesi

Rüyada hamile kadının kedi görmesi, sevdiği bir insandan hiç ummadığı bir şekilde bir hainlik görmek anlamına gelir. Yapılan bu nankörlük rüya sahibini oldukça üzeceğine delalettir.

Rüyada Hamile Kadının Siyah Giymesi

Rüyada hamile kadının siyah giymesi, siyah aslında asil bir renktir ve bu rüya iki anlama çıkar. Ciddi bir insanla tanışmaya izdivaç yapmaya yada sıkıntılı çelişkili bir durumda kalmayı ifade eder.

Rüyada Hamile Kadın Kurtarmak

Rüyada hamile kadın kurtarmak, büyük bir sevap almak manasına gelir. rüyada hamile kadını kurtarmak, kişinin emeklerinin boşa çıkmayacağına ve hayatta yaşadıklarından kendine ders çıkaracağına işarettir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek İslami Yorumu

Rüyada hamile kadın görmek islami yorumu, yaşanacak olan güzel günleri işaret eder. Kişinin hayatında olumlu gelişmelerin olacağına ve meslek hayatında kendini geliştireceği yönündedir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada hamile kadın görmek diyanet yorumu, gören kişi hamile ise hayırlı haberlere alacağına alamet eder. Kişiye gelecek olan bir sürprizinde habercisidir ve sevinçleri tabir eder.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Müjdeli haberlere ve eşler arasındaki muhabbetin artması manasına gelir. Hayatına renk katacak ilk adımları atmayı işaret eder.

Diyanet Yorumu; Bu rüya genelde hayırlı haberler almaya tabir edilir. Bazen ise gerçeğini yansıtır, bebek bekleyenler için hayırlı evlat haberine bekar kişiler için kısmet anlamında yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Gören kişinin hayatında sıkıntılar yaşadığı daha çok bunların ailevi sorunlar olduğu yönündedir. Hanesinde mutluluğun artacağına ve kişiyi heyecanlandıracak şeylerin olacağına işarettir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz