Bizi takip edin...

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek, bu rüyanın sadece bir anlam içerdiği söylenemez ve bir çok anlama sahiptir, görüldüğü şekle göre yorumu değişiklik gösterir. Eğer bir kadın hamileyse zenginliğe yorumlanır. Rüyasında kendini yada bir arkadaşını hamile olarak görüyorsa karnı büyük ise hem büyük bir balık yakalamak demek hemde isteklerine bir andan kavuşmak anlamını taşır. Rüyada hamile görmek, bazende kişinin yakın zamanda bir bebek haberi alacağına işaret eder. Rüyada hamile görmek,Başka tabircilere göre sıkıntıya girmek, büyük sıkıntılar atlatmak ve bunlardan kurtulduktan sonra elde edeceği büyük bir kazanca delalettir.

Rüyada Hamile Görmek İslami

Rüyada hamile görmek islami, bu rüyanın nasıl görüldüğü ile çok alakalıdır. Görüldüğü duruma göre değişir ve erkek birini hamile görüyorsanız, ruhsal bunalımlara işaret eder. Gerçek dışı görülen rüyalar sıkıntılı ve kederli günleri belirtir. Bazende borçlarından kurtulmak ve hafiflemek olarak yorum yapılır. Rüyada hamile görmek, bazende hane içinde olan sorunlardan sonra yaşanacak güzel günlere ve ileride çok lüks bir hayat yaşamaya delalettir.

Rüyada Hamile Olmak

Rüyada hamile olmak, bu rüya kişinin bir işe adım atacağını gösterir. Daha çok gayrimenkul işi ile alakalı olduğuna ve zenginliğe, bolluğa kavuşmaya, yatırım yapmaya işarettir.

Rüyada Hamile Görmek Hamile Olmak

Rüyada hamile görmek hamile olmak, rüya sahibinin gördüğü bu düşünde hayırlara ve mutluluklara yorumlanır. Para sıkıntısından kurtulmaya borçlarını kapatmaya tabir edilir.

Rüyada Erkeğin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada erkeğin hamile olduğunu görmek, gerçekte olmayan şeyleri görmek kötülüklere işarettir. Genelde bunalımda olan birinin rüyasıdır ve kendine zarar vermek intihar etmek gibi manalara çıkar.

Rüyada Karısının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada karısının hamile olduğunu görmek, kişinin sahip olmak istediği bir malın olduğuna delalet ve bu mal üzerinde bazı pürüzlerin olduğunu gösterir. Kısa zamanda çözüm bulmasına alamettir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmek, pek iyiye yorulan bir rüya değildir. Yokluğa düşmek ve geçim darlığı yaşamak duygusal anlamda kederlere boğulmak anlamına gelir.

Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada hamilelik görmek, çok güzel bir rüyadır ve gören kişi için büyük sevinçlere yorulur. Çevresinde saygın ve sözü dinlenen biri olmak şan ve şöhrete ulaşmak demektir.

Rüyada Bekar Kızın Hamile Olması

Rüyada bekar kızın hamile olması, ailevi sıkıntıların oluşmasına işarettir. Evlenmemiş bir kızın hamile kalması hane içerisinde tatsız olaylar yaşanmasına ve can sıkılmasına yorum yapılır.

Rüyada Hamile Hayvan Görmek

Rüyada hamile hayvan görmek, çevresinde yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmesi manasını taşır. Zorda kalan insanlara yardımcı olmak ve kendini buna iş edinmiş kişi demek.

Rüyada Doğurduğunu Görmek

Rüyada doğurduğunu görmek, bu sıkıntı olan birinin rüyasına yansımasıdır. Şöyle ki bu rüyadan sonra tüm sıkıntılarından kurtulur ve feraha erer parasal yönde rahatlama manasındadır.

Rüyada Dul Kadının Hamile Olması

Rüyada dul kadının hamile olması, eğer bu rüya kişi kendisini bu şekilde görüyorsa kısa zamanda kısmet çıkacağı yönündedir. Evlilik yolunda ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Bir Kadının Kendisini Gebe Görmesi

Rüyada bir kadının kendisini gebe görmesi, büyük bir mirasın rüya sahibine kalacağı manasındadır. Fakat biraz çelişkili bir durumdur ve zamanla çözülecek olduğuna işarettir.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kızının hamile olduğunu görmek, bu rüya tam tersi ve güzel anlamlara çıkar. İleride bu kızın ilim öğreneceğine ve çok yüksek mevkilere geleceğine delalet eden bir rüyadır.

Rüyada Hamile Karnı Görmek

Rüyada hamile karnı görmek, olumlu gelişmelere yorumlanır ve kişinin hayatında değişimler olacağına yorumlanır. Mal, mülk ve şan şöhret olarak gösterilir ve karnı ne kadar büyükse o kadar fazla malı olur.

Rüyada Kısır Bir Kadını Hamile Olarak Görmek

Rüyada kısır bir kadını hamile olarak görmek, beklemekte yorulduğu ve olmayacağı düşündüğü şeyin olacağına işarettir. Hiç ummadığı kadar güzel olacağına ve sevineceğine rivayettir.

Rüyada Hamile Bir Kadınla Konuşmak

Rüyada hamile bir kadınla konuşmak, maddi anlamda güçlü olan bir erkekle tanışacağını yorumlanır. Rüya sahibine hem maddi hemde manevi destek olması yönündedir.

Rüyada Hamilelik Sancısını Çekmek

Rüyada hamilelik sancısı çekmek, bu rüya çok güzeldir ve hayırlara umutlara beklenilenin olmasına delalettir. Ferahlamaya ve refah içinde yaşamaya sıkıntılarında kurtulmaya alamettir.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada hamile kaldığını görmek, istemsiz olarak kalacağı sıkıntılara yorulur. Yakın zamanda arkadaşlar arasında işlemediği bir suçtan dolayı yargılanması ve kendini açıklamak durumunda kalmasıdır.

Rüyada Hamile Arkadaşını Görmek

Rüyada hamile arkadaşını görmek, gören kişinin bu düşü hayırlı bir evlat haberini alması demektir. Ana babasına büyüdüğünde çok hayrı dokunacağına işaret eder.

Rüyada Ultrasona Girmek

Rüyada ultrasona girmek, kişinin bazı sakladığı gerçeklerin olduğunu ve bunların gün yüzüne çıkması istemediğini gösterir. Fakat bir arkadaşı yüzünden ortaya dökülecek olan gerçeklerin olduğunu gösterir.

Rüyada Sezaryen Görmek

Rüyada sezaryen görmek, rüya sahibinin yapmış olduğu bazı hataların olduğunu gösterir. Zorlukların sonunda alacağı ders ve aynı zamanda kazanacağı bir zafer olduğuna alamettir.

Rüyada Hamilelik Suyunun Gelmesi

Rüyada hamilelik suyunun gelmesi, bu rüya çektiği sıkıntıların yakın zamanda son bulacağı yönündedir. Kişinin kederlerinden kurtulması ve ne sıkıntısı var ise çözülmesi manasını içerir.

Rüyada Hamilelik Testi Yapma

Rüyada hamilelik testi yapma, gören kişi sürekli bir sınav halinde olduğunu gösterir. İş hayatında, evde ve özel hayatında bunlardan çok bunaldığına yorumlanır ve zorlukları başarmadan hayatında mutlu olamayacağına delalettir.

Rüyada Hamile Bir Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada hamile bir yaşlı kadın görmek, bu düş görüldüğü zaman o senin yokluk içinde geçeceğine yorum yapılır. Büyük sabır gerektiren durumların yaşanacağına rivayettir.

Rüyada Hamile Görmek İslami Yorumu

Rüyada hamile görmek islami yorumu, büyük zaferlere ve kazanılacak olan büyük mala mülke yorumlanır. Bazende beklenilen haberin gelmesi olarak tabir edilir.

Rüyada Hamile Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada hamile görmek diyanet yorumu, eğer rüyada hamilelik görüp karının büyük olduğunu görüyorsa o kadar çok ileride mala sahip olacağı yönündedir. Görüldüğü şekle göre değişen bir rüyadır.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya bazende bilinçaltın kalmış bir rüyadır, sürekli bebek beklediğine yorumlanır. Kısa sürede hayırlı haberi alacağına işaret eder.

Diyanet Yorumu; Şansının açılmasına ve işlerinin yolunda gideceğine varlığa yorumlanır. Evli olmayan biri kendini hamile görüyorsa hane içerisinde yaşanacak olan bazı sıkıntılara delalettir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Kişinin geleceğe dair yatırımlar yapmak istediğine bir şeyler sahibi olmak için çabaladığına işarettir. Kısa zamanda bu emeline ulaşacağı yönünde tabir edilir.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz