Bizi takip edin...

Rüyada Hala Olmak

Rüyada hala olmak, zor durumdan olan birini kurtarmak ve onun duası almaktır ve çevresinde olan bir kişiden hayır görmesi manasındadır. Mütevazilik ve zor durumlarda kurtulaşa ereceği bir çarenin her zaman olması demektir. Aynı zamanda kişinin rüyasında akrabasını görmesi, kişiler arasındaki husumetin yada sürtüşmelerin son bulacağına işarettir. Bazen ise halasının bir sorunu olduğuna ve rüyada kendini hala gibi gördüğüne yorum yapılır. Arkadaşlar arasında bazı sorunlar yaşanması manasına gelir. Bazende kötü bir hala olmak, itibarının sarsılmasına ve büyük bir boşluğa düşmesine ifade edilir. Toplanması uzun sürecek bir zamana gireceğine yorulur. Bazen ise aile büyükleri tarafından onay aldığı bir işe girişmesine ve bundan karlı sonuçlar elde edeceği anlamında yorum yapılır. Uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının ona geleceğine ve bunun hiç beklemediği bir zamanda olacağına delalettir. Güç ve kudrete sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Hala Olmak

Rüyada hala olduğunu görmek, bu yukarıdaki aynı yorumlara gelir ve kişinin yakın zamanda şansının açılacağını ifade eder. Hem baba hemde hala görmek, herkes tarafından şaşırılacak ve övgü alınacak işlere imza atmaya delalettir. Hala evinde olmak, sevdiğiniz bir akrabayı ziyaret etmek olarak yorum yapılır. Rüyada halayla birlikte olmak, bu rüyanın iki farklı yorumu vardır. Birinci halayla beraber yapılacak olan bazı planlara yorulur. Ama kendini halayla aşk meşk olarak birlikte olduğunu görüyorsa, bu haram yollara gireceğine ve bundan çok pişman olacağına alamet eder.

Rüyada Hala Oğluyla Sevgili Olmak

Rüyada hala oğluyla sevgili olmak, baba tarafından birinden nasip almak ve hayırlı bir işe adım atmak demektir. Rüyada hala oğluna aşık olmak, kişinin hayıflanacağı bir durum içinde kalması anlamındadır. Bundan dolayı çok dikkat etmesi konusu uyarıcı mesaj veren bir rüyadır ve kişiye bazı haberlerin çabuk geleceği yönündedir.

Rüyada Hala Kızıyla Sevgili Olmak

Rüyada hala oğluyla sevgili olduğunu görmek, kişinin yakın zamanda maddi olarak bazı zorluklara girdiğine işaret eder. Rüyada hala kızına aşık olmak, kimseye açıklayamacağı bir sırrının olacağına ve sorunların büyük olacağı yönündedir. Bu durumun açığa çıkmaması bazı oyunlar içerisine gireceğine ve fakat bunların kişiye iyi gelmeyeceğine delalettir.

Etiketler: , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz