Bizi takip edin...

Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek

Rüyada güvercin sürüsü görmek, görülen en güzel rüyalardan biridir ve en kötü anlarınızda yanınızda sevdiğiniz dostların olacağına yorumlanır. Hiç bir zaman kötü gün geçirmeyeceğinize tam düşerken kurtulacağınıza işaret eder. Beklediğiniz bir haberin gelmesi hatta daha büyük bir sevinç yaşayacağınız manasına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre güvercin şu şekillerde yorum alır. Eş, güzel ahlak ve sadık dost olarak ifade edilir. Zor günlerinizde daima yanınızda bulacak olan iyi insanlara delalettir. Kazançlı işlerle uğraşmaya ve güzel olan hayırlı olan yollarda ilerleme yönündedir. Bazende bu rüya birinin özlemini çektiğinize ve bundan dolayı sürekli uçan güvercinler görülmesi manasındadır. Ayrıca kapanan kısmetlerin açılmasına ve itibarın yükselmesine, mevkiye de alamet eder. Sevilen taktir gören biri olmaya da işaret eder. Her alime göre farklı yorumlanan bir rüyadır. Nasıl görüldüğü çok önemlidir ve kişinin rüyasına göre yorum alır. Bu rüyayı gören kişinin küs olduğu biri var ise yakın zamanda barışacağına rivayet eder.

Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek

Rüyada güvercin sürüsü görmek, bu rüya kişinin bazen evham yaptığı yönündedir. Dediğimiz gibi rüya sahibinin görme şekline göre değişir. Yani gelecek kaygısı yaşayan biri nadir de olsa bu tarz bir rüya görür. Genelde hayırlı ve mutluluk getiren bir düştür. Güzel haberler ve özgürlük anlamında da yorumlanır. Uzaktan gelecek olan bir misafirinde yanında size bir haber getireceği anlamında tabir edilir. Bazende bebek bekleyenler için bir müjde olarak ifade edilir. Yakın zamanda alacakları önemli bir haberle çok güzel bir sevinç gözyaşına alamet eder.

Rüyada Güvercin Sürüsü Uçurmak

Rüyada güvercin sürüsü uçurmak, ferahlamak ve görüldüğü gibi kuşlar gibi hava da uçmak olarak yorum alır. Mutluluk ve evlilik yönünde yapılacak olan güzel adımların başlangıcı olacağı tatlı bir tesadüf yaşamak manasındadır.

Rüyada Güvercin Sürüsünün Eve Girmesi

Rüyada güvercin sürüsünün eve girmesi, çok büyük haberler ve kişinin hayatının şansını yakalayacağı bir durum olacaktır. Bu şansı iyi değerlendirmesine ve bir daha bu tarz bir şans yakalayamayacağına hayatında dönüm noktası yaşayacaktır.

Etiketler: , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz