Bizi takip edin...

Rüyada Gri Kedi Görmek

Rüyada gri kedi görmek, rüya sahibinin aşk hayatının pekte düzenli olmamasıdır tam olarak bir dikiş tutturamaması manasına gelir. Tam olarak diyalog kuramaması istediği bulamaması tam olarak kendini o ortamda rahat hissetmemesidir. Sevgi bağlamında tam bir şeyler hissedemediğinden sürekli kafa karışmasıdır. Bazen ise bu rüya çiftler arasında bir üçüncü kişiyi ifade eder. Kedi diğer anlamı nankörlük olduğundan o kişinin pekte sadık olmadığı yönündedir. Aslında kandıralanın kadırıldığı anlamına gelir. Eğer gördüğünüz gri kediyi rüyanızda seviyor yada okşuyorsanız yaşadığınız olumsuzluklardan kurtulacaksınız demektir. Aynı zamanda bu rüya bir çeşit uyarı rüyasıdır. Çok sevdiğiniz sizi kendisine ısındırmış güvendirmiş birinin aslında arkanızda iş çevirdiğine ve sinsi davranışlar içinde bulunduğuna yorumlanır. Ortamınızda sizi gülünç duruma düşürmek istemesi yada aşa kılmak istemesidir. Kendisinin önde görünmek istemesi anlamında işaret eder. Rüyada gri kedi görmek diyanet, maddi kayıplar yaşamak ve kişinin dinden uzak kalması bundan dolayı hayatında da kötü yönde talihsizler yaşadığını gösterir. Sizin aklınızla hareket etmeniz gerektiğine ve çevrenize karşı çok dikkat etmeniz gerektiğine delalettir. Temiz davranışlar sizin çevrenizdeki insanlar tarafından üzüleceğiniz bu yüzden daha ciddi ve etrafa karşı güvensiz olmak gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Gri Kedi Görmek

Rüyada gri kedi görmek nedir, haklı olduğunuz bir konuda haksızlık yaşamak demektir. Bunun da zaman zaman tekrarlanacağı ve haklı olduğunu kanıtlayamadığınızdan dolayı canınızın sıkılacağı durumlar yaşanacağı yönündedir. İş anlamında gelecek olan tekliflere delalet eder, bunları hem olumlu hemde olumsuz yönde sizin için ne gibi artıları olur yada kötü etki eder. Bunu düşünerek iyi bir şekilde değerledirirseniz sizin için sürpriz bir gelişme doğacaktır. Rüyada gri kedi görmek ne anlama gelir, sevdiğiniz bir insan nankörlük göreceğiniz anlamında rivayet edilir.

Rüyada Gri Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada gri kedi yavrusu görmek, çevrenizdeki boş boş dolaşan kişilerden yüzünden başınıza gelecek olan belaları işaret eder. Bunun için zarar gelecek olan şeyi baştan tahmin etmeye çalışmasınız ciddi ithamlara maruz kalacağına yorumlanır.

Rüyada Gri Kedi Saldırması

Rüyada gri kedi saldırması, bu rüya tamamen uyarıcı mesaj verir. Size yaklaşan bir bela olduğuna ve düşmanlarınızın sizi alt etmek için fırsat kolladığı yönündedir.

Rüyada Gri Kedi Sahiplenmek

Rüyada gri kedi sahiplenmek, bazı hafif hastalıkların geleceğine bunların zaman içerisinde geçeceği manasına gelir. Zaman zaman yaşadığınız olumsuzlukların geçici olduğuna tabir edilir.

Rüyada Gri Kedi Kovalamak

Rüyada gri kedi kovalamak, sizin düşmanınız olan birini rezil etmek ve gülünç duruma düşürmek manasına gelir. Yakalıyorsanız tam manasıyla alt etmektir eğer yakalamıyorsanız fırsatı elinden kaçırmak demektir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz