Bizi takip edin...

Rüyada Görümceye Büyü Yapmak

Rüyada görümceye büyü yapmak, rüyayı gören kişinin hiç bir hatası olmadan aile içinde büyük haksızlığa uğrayacağına işaret eder. Evli biriyse o hane içerisinde bir takım sorunlar yaşayarak dışlanacağı manasına gelir. Bazı alimlere göre de kötülük ve kargaşaya işaret eder. Kişinin içinden çıkamayacağı durumlar içerisine gireceğine yorumlanır. Çok iyi yorumlarda bulunulmaz ve dedikodu, kötü haber almak olarak ifade edilir. Gören kişinin durumuna göre yeni bir bebek haberi almaktır. Bu haber kendi için yada çok yakın çevredendir. Rüyada görümceye büyü yapılması, birşeylerden kuşkulanmak ve sizin arkanızdan iş çeviren birilerinin olduğuna delalet eder.

Rüyada Görümceye Büyü Yapmak

Rüyada görümceye büyü yapmak, huysuz ve mutsuz herşeye bir bahane bulan bir insanla uğraşmaya yorulur. Bunlardan yorulmaya ve bu rüyanın asıl manası bıkkınlık olarak ifade edilir. Bazen ise pire için yorgan yakmak anlamına gelir. Yada bu rüya tam tersi olarak yorum alır. Yani sizin sevdiğiniz birine yada görümcenize büyük bir iyiliğiniz dokunacağına işarettir. Rüyada görümceye büyü yaptığını görmek, bazı aksiliklere ve uğursuzluk manasında tabir edilir.

Rüyada Görümceye Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada görümceye büyü yapıldığını görmek, rüyadaki kişiyi tam olarak görüyorsanız o kişinin yakın bir akrabanıza yada görümcenize bir zararı dokunacağı anlamına gelir. Bunun size malum olması demektir.

Rüyada Görümcenin Büyü Yapması

Rüyada görümcenin büyü yapması, kişinin aşk hayatında bazı sorunlar yaşaması olarak yorumlanır. Hatta kötü durumlar söz konusu olacağına ve bundan dolayı bazı sıkıntılara düşeceğine işaret eder.

Rüyada Görümceye Kızmak

Rüyada görümceye kızmak, öfkenlenmek, sinirlenmek pekte hayra yorulmaz. Zarara uğramak yani şöyleki öfkeyle kalkan zararla oturur ata sözü tam bu rüyaya uygun bir tabir alır.

Rüyada Görümceye Büyü Yapmak İslami

Rüyada görümceye büyü yapmak islami, yorumunda rüya sahibinin bir oyun içerisinde kendisini bulması ve zarar görmesidir. Aynı zamanda hane içerisindeki sorunların büyümesi ve arap saçına dönmesi manasına gelir.

Rüyada Görümceye Büyü Yapmak Diyanet

Rüyada görümceye büyü yapmak diyanet, yorumu hainlik ve ikiyüzlülük anlamına gelir. Hem kalbinizin kırılacağı ve hayal kırıklığına uğrayacağınız olumsuzluk yaşayacağına tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz