Bizi takip edin...

Rüyada Farenin Tükürdüğünü Görmek

Rüyada farenin tükürdüğünü görmek, hoş olmayan çok hayırsız bir rüyadır kişinin yaptığı bir yanlışın olduğuna bunun farkına varması gerektiği yönündedir. Kalabalık bir ortamdan yada eş, dost, akraba gibi tanıdıklarınızdan kötü bir söz duymak, dedikodu bunların canınızı sıkacağına işaret eder. Aynı zaman da bu rüyayı gördükten sonra ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmeniz gerektiğine bir ortamda olacak patavatsızlıkların size zararı dokunacağına yorulur. Başınızın belaya gireceği durumlar olabilir dikkat edilmesi gerektiği yönünde uyarma amaçlıdır. Geri dönüşü olmayacak kelimeler etmek ve bunların büyük kavgalara sebep olmasıdır. Bu durumda sakin ve soğuk kanlı olmak gerekir ortamı kendi lehinize çekmek için dikkat olmalısınız. Bazı alimlere göre ise bu rüya ihanet ve güvensizlik manasına gelir. Birine karşı güven sorunu yaşamak bundan dolayı sorunların çoğalmasıdır. Ayrıca görülen bu rüya yalana delalet eder. Düşünmeden konuşarak birinin kalbini kırmak, daha sonra bundan pişman olacağınız gelişmeler yaşayacağına alamet eder. Hastalığa yakalanmak ve bu sağlık sorunu ile uzun bir zaman uğraşmak tedavi aramak gibi manalarda yorumlanır.Eğer rüyada fare toprağa tükürüyorsa, size kalacak olan bir malın olduğuna ifade edilir. Bunun hiç olmadık bir zamanda ortaya çıkacaktır. Sizi çok şaşırtacak olayların olacağını gösterir. Söz aldığınız bir kimseyle sıkıntı yaşayacağınıza sözünüzün yerde kalacağına tabir edilir.

Rüyada Farenin Tükürdüğünü Görmek

Rüyada farenin tükürdüğünü görmek, para kaybetmek ve maldan olmak manasına gelir. Kötüye yorulur ve başa gelecek olan talihsiz olayları rivayet eder. Uğursuzluk anlamındadır bu rüyanın görülmesi uzun bir zaman uğursuzluk yaşanacağına hanede bereketin kalmayacağını gösterir. Belli başlı sağlık sorunları yaşamak demektir. İş hayatında ise sorunların artması ve bazı tartışmaların olacağı yönündedir. Tükürükte kan görülüyorsa bu rüyanın anlamsız bilinçaltı rüyası olduğuna delalettir.

Rüyada Fare Tükürmesi

Rüyada fare tükürmesi, saklanan gizli sırların ortaya çıkmasıdır. Kişinin duyacağı kötü söz ve dedikodu anlamındadır, bunlardan hanede yada ortamında gireceği ağız tartışmalarına yorum yapılır.

Rüyada Farenin Suratına Tükürdüğünü Görmek

Rüyada farenin suratına tükürdüğünü görmek, pişmanlık duyulan bir şeyler yaşadığına ve bundan dolayı mutsuz olduğu yönündedir. Yada yaşadığı bazı sıkıntılar yüzünden kafasının çok karışmasının düşüne yansımasıdır.

Rüyada Kara Fare Görmek

Rüyada kara fare görmek, büyük uğursuzluk demektir. Kara haberdir ve eğer çevrenizde hasta biri var ise onun kötü haberini alacağınızı bundan dolayı üzüleceğinize işaret eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz