Bizi takip edin...

Rüyada Fal Bakmak

Rüyada fal bakmak, görülen bu rüya kişinin iş hayatına yorulur ve o anda yaşanacak olan güzelliklere ve sorunların biteceği manasına gelir. Eğer düşük maaşla çalışıyorsa, onun yakında zamanda maaşının yükseleceğini gösterir. Ya da bir iş kurmak istiyorsa, bu rüyayı gördükten sonra tam sırası olarak yorumlanır. Bazen ise sürekli bu tarz işlerle uğraşan fallara kafa yoran birinin gördüğü rüyadır. Uzun zamandan berinin yaşanan talihsiz olayları tabir eder. Uzun zaman sonunda rahata erileceğini ifade eder. Bazı tabircilere göre ise rüyasında fal bakan kişi geleceğine dair bir şeyler merak ettiği yönündedir. Yani şu ki beklediği ve olmasını istediği birşeyin olduğuna ve bundan dolayı merak içinde olduğu manasındadır. Rüya sahibinin bu niyetinin yakın zamanda olumlu olarak ona döneceğine işarettir. İş hayatında yaşanılan sıkıntıların sonunda yeni bir şans yakalamaya yorulur. Rüyada kim içinde fal bakıldığı çok önemli yer tutar.

Rüyada Fal Bakmak

Rüyada fal bakmak, iş hayatında sahtekarlık yapan birine delalettir. Bu yüzden sizin sorunlar yaşamanız sizin ardınızdan kuyunuzu kazması gibi. Mesela rüyada fal baktırmak, çok iyi iyilik sever biriyle karşılaşmaktır. Diğer bir yorumu ise, kişinin etrafında çok sevilen biri olması ve bu yüzden çok kıskanılan biri olduğuna delalettir. Bundan dolayı sürekli hakkında asılsız iddalar duyması ve sorunlar yaşadığı manasına gelir. Görüldüğü yere ve şekle değişen bir rüyadır.

Rüyada Fal Görmek

Rüyada fal görmek, beklenen bir şeyin olduğu ve bunun çok merak edildiği anlamına gelir. Aynı zamanda bu merak uyandıran şeyin o kişi için çok hayırlı olacağına delalet eder.

Rüyada Fal Baktırmak

Rüyada fal baktırdığını görmek, sıkıntının sonunda bir muradına ereceği manasındadır. İş hayatına yorulur ve kişinin merak ettiği ne varsa iş için dileklerinin olumlu yönde olacağına tabir edilir.

Rüyada Fal Kapatmak

Rüyada fal kapatmak, şansın bahtın açık olmasına ve parasal yönde yükselmeye yorum yapılır. Sıkıntıları aşarak kazanacağı umutlara iş hayatında istediği mertebeye gelmeye işaret eder.

Rüyada Fal Yorumlamak

Rüyada fal yorumladığını görmek, sizin ardınızdan yapılan sinsice planları gösterir. Ama sizin azminiz sayesinde bu tarz kötülüklerden kurtulacağınıza alamet eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz