Bizi takip edin...

Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek, rüya sahibi bekar ise iyi bir şans sağ ve kısmetli bir döneme gireceğine işarettir. Eğer başı bağlı ya da evli ise çok güzel bir hayatı olacağı yönündedir. Bazen de bekar kişiler için yapılacak yeni bir izdivaca yorumlanır, bu rüyanın nadir de olsa hoş olmayan kötü bir yorumu da vardır. Ortaklı girdiği sıkıntılı bir işten dolayı maddi kayıplar vermesi ne borçlanacağına yaşayacağı kötü günleri işaret eder. Rüyada eski sevgilinin evlendiğini duymak, tabi bu rüyanın durumuna göre değişiklik gösterir. Yani rüyadan kalktığınızda kendinizi kötü hissediyorsanız bu size olumsuz mesaj verir. Eğer rüyanızı iyi hale görüyorsanız, bu size olumlu yönde bir mesajdır.

Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek, güzel bir havadis almak ve bu aldığı haberle bir sevinç yaşayacağına yorumlanır. Borçlarından kurtulmaya huzurlu bir hayat yaşamaya delalet eder. Aynı zamanda bekar kişiler için mutlu bir yuva kurmaya geriye dönük bakmamaya hayatı iyi yönde farklı gözlerden bakmaya işarettir. Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek bazen de gören kişinin durumuna göre yarım kalmış bir şeyin yani küllenen bir aşkın yeniden doğması manasına gelir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Görüşmek

Rüyada eski sevgiliyle görüşmek, buraya bazen kişinin özlem duyduğu ve kavuşmak istediği biri olduğunu gösterir. Bazen de zamanı boşa harcadığını boş hayaller peşinde koştuğunu işarettir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak, kişinin bulunduğu zor durumdan kurtulması için eski bir dostunun ona yardım edeceğine ifade edilir. Ya da hiç ummadık bir insandan sıkı bir arkadaşlık kardeşlik göreceği anlamına gelir.

Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek İslami

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek islami, yorumunda genelde kişinin geçmişini bıraktığını unuttuğunu sandığı ama içinde bunu yürüttüğünü gösterir. Bu durumun kendini olumlu ya da olumsuz olacağını kendi karar vereceğine işaret eder.

Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek Diyanet

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek diyanet, yorumu bitirilmesi gereken bir olayı hala içerisinde tuttuğunu bundan dolayı üzüntü çektiğine işaret eder. Geçmişi ile bağını koparmayan ve bundan dolayı sürekli bu tarz rüyalar gördüğüne rivayet edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

 1. Özlem dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim adamın bir başkasıyla evleniyordu bende onun düğününe gitmeye hazırlanıyordum ama sevdiğim adamı hiç görmedim sonra düğün alayı başladı dediler ben bi yere uzandım ve uyudum gözümü açtığımda herkes geri gelmişti her yer yağmur çamur içindeydi yağmurdan dolayı düğün iptal olmuştu ve sevdiğimin durumunun hiç iyi olmadığını söylüyorlardı Kız kardeşim sevdiğimin geceden beri iki antibiyotik iğne ile ayakta durduğunu durumunun çok kötü olduğunu söylüyordu bi baktım uyanmışım sol yanımda bi acı, bi yanma ki tarifi yok böyle işte yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Özlem hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-sevgilini-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 2. Ahmet dedi ki:

  Şuanda ilişkim çok limoni. Ara verdik.karsi taraf bitirmek istiyor ama umut da veriyor. Bu sabah rüyamda onu ve evli bi arkadaşımı aynu rüya da gördüm. Hayirdir insallah.yorumunuz nedir