Bizi takip edin...

Rüyada Eşine Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada eşine büyü yapıldığını görmek, bu rüyanın iki farklı yorumu vardır ve birincisi çok büyük feraha ermektir. İkinci ise iş hayatında çok büyük başarılara ve önünün gittikçe açılacağına yorumlanır. Manevi yönden kişinin kendisini iyi hissetmesi ve sorunların yoluna girmesine delalettir. Bazı alimlere göre bu tarz rüyalar kişinin böyle şeylerle uğraş verdiğine ve kafa yorduğuna ifade edilir. Eşiyle sıkıntısı olan birinin rüyası ise arasındaki sorunları çözümleyeceğine işaret eder. Rüyada eşine büyü yapanı görmek, büyü yapanı görüyorsanız o kişinin eşinize bir kötülüğü dokunacağı manasına gelir.

Rüyada Eşine Büyü Yapıldığını Görmek 

Rüyada eşine büyü yapıldığını görmek, eğer bekar biri rüyayı görüyorsa evlilik ile ilgili bazı meselelere kafa yorduğuna işaret eder. Yada karışık hayallere daldığına yorumlanır. Yüzük takılı olan kişi bu tarz rüya görüyorsa aralarına engel olmak isteyen kişilerin olduğu yönündedir. Rüyada eşine büyü yapılmasını görmek, bekar kişiler için aşk hayatına üçüncü kişilerin karışması olarak ifade edilir. Büyü yapanı görüyorsanız öyle bir düşmana sahip olacağınıza tabir edilir.

Rüyada Eşine Büyü Yapılması

Rüyada eşine büyü yapılması, kişinin etrafına karşı bazı şüpheleri olduğunu gösterir. Aynı zamanda çevresinde düşmanları olduğuna ve hane içi huzur bozmam isteyen kişilerin varlığına delalettir.

Rüyada Kocasına Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada kocasına büyü yapıldığını görmek, rüya sahibinin eşine kötülük etmek isteyen kişilerin olduğu yönündedir. Yada eşlerin arasını bozmak isteyen kişilerin varlığına delalettir.

Rüyada Kocasını Görmek

Rüyada kocasını görmek, özlediğini hissetmek demektir ve genel anlamda eşi uzakta olan birini rüyasıdır. Yada araları açık kendini eşine uzak hisseden birini gördüğü düşüdür.

Rüyada Eşine Büyü Yapıldığını Görmek İslami

Rüyada eşine büyü yapıldığını görmek islami, kişinin eşiyle alakalı bazı ailevi sorunlarını olduğuna yorumlanır. Yani üçüncü bir kişi yada aile içinde yaşanan bazı sıkıntıları ifade eder.

Rüyada Eşine Büyü Yapıldığını Görmek Diyanet

Rüyada eşine büyü yapıldığını görmek, kimin yaptığını ve neden yapıldığını görüyorsanız, gördüğünüz kişi tanıdık ise eşinizle ilgili bir sıkıntısı yada cekememezliği vardır. Genelde görüldüğü gibi fakat eşinize karşı kini olan kişiyi görmek manasında tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

 1. seyhan dedi ki:

  rüyamda kocamın eskieşine yanlışlıkla kendi mailimden mail attım. eşimi aradı o da ben yanlışlıkla attım dedi. tartıştılar falan sonra eski eşi kavga etmek için annemgilin evine çıktı geldi. biz de orada yaşıyormuşuz. eşimin eski eşiyle ileri geri konuşunca saç başa kavga ettik. giderken de evimizin bazı yerlerine içinde arapça büyüler yazan kağıtlar koyduğunu, hatta evin arka tarafına içinde yılanların olduğu büyükçe bi poşet bıraktığını gördüm. yılanlar poşetten çıkamadan birisine rica ettik poşetin ağzını bağlattık , büyülü kağıtların bazılarını da bulduk bozdurmak için hocaya götürecektim ama orada uyandım. bu rüya ne anlama geliyor olabilir. kağıtlardan birinde cinsel ilişkiye giremesinler, birinde anlaşamasınlar gibi bir takım türk çe ifadelerin yanında arapça şeyler yazıyordu.rüyam ne anlama geliyor olabiir

 2. Ali dedi ki:

  S.a az önce Rüyamda eşim mi yada bir hocamı pencere camında çeşit dualar ederek sanki musallat olan biriyle iltibata geçmeye çalışıyorlardı bir ruhla sanki kendisini gösterip eşime yapılan büyüyü bozulmasını istiyordu.bozulmasını istediği büyüde o musallat olan ruhun eşiyle ilgili büyü yapıldığını söylüyordu büyüyü kim yaptığını sorulduğunda benim eşimin ailesi yaptığını söylüyordu bende çaresiz bir şekilde çocuğumu kucağıma alıp öyle baka alıyordum ama herkezde bir sağa bir sola gidip r arayış içindeydi size zahmet olmasa bunu bana yorumlaya bilirmisiniz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Ali bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-buyu-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 3. Ali dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda hamile karımın göbeği üzerinde yazılı olan büyü şekiller yazılar gördüm aradım Rüya tabirini bulamadım sizce nedir ?

Yorum Yaz