Bizi takip edin...

Rüyada Çiğ Yumurta Yemek

Rüyada çiğ yumurta yemek, bu rüya hırs ve güce işarettir. Kişinin fakirlikten dişi ile tırnağı bir şeyler yapması zengin olması manasına gelir. Bu rüya çalışması ile başaracağı şeyleri malum eder. Rüyada haşlanmış yumurta görmek, ileride ne kadar güçlü ve saygın biri olacağına delalettir. Kişinin bu hayatta artık kendini umursadığı ve çektiği sıkıntılardan kurtulmak istediğini de ifade eder. Rüyada çiğ yumurta yemek, kişi yaptığı işlerde muvaffak olacaktır. Rüya sahibi istediklerinin elde etmek için her yolu deneyecektir. Başka yorumculara göre de uzaktan alınacak bir hastalık haberi olarak da yorumlanır.

Rüyada Çiğ Yumurta Yemek Ne Demek?

Rüyada çiğ yumurta yemek, bazen bir ölüm haberi bazende bir hastalık olarak tabir edilir. Rüyada çiğ yumurta yemek, bazende başkalarının ardından iş çevirmeye hile ile mal sahibi olma anlamında taşır. Bazende olgunlaşmamış her yerde kendini ezik hisseden her şeyi yanlış anlayan kişiliklerin gördüğü rüyadır. Kendini daha tanımlayamamış ve bu yüzden başkalarından kusur arayan biridir. Rüyada çiğ yumurta yemek, eş ile yapılacak olan ciddi tartışmalara da alamet eder. Bu rüya bazende kötü bir haber olarak adlandırılır. Gelecek olan olumsuzları da işaret eder. Yaptığı işlerde sıkıntıya gireceğine rivayet eder.

Rüyada Çiğ Yumurta Görmek

Rüyada çiğ yumurta görmek, rüya sahibinin düşmanlarına karşı savunmasız bir döneme gireceğine tabirdir. Bu durum altında ezilen durumda olacak ve hoş olmayan bir durumda kalacak.

Rüyada Çiğ Yumurtanın Kırıldığını Görmek

Rüyada çiğ yumurtanın kırıldığını gören kişi, evladı ile sıkıntılar yaşayacaktır. Kısa zamanda düzelecek sorunlar olacak bu zamanda sakin ve sabırlı adımlar atılmalıdır.

Rüyada Çiğ Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada çiğ yumurta sarısı görmek, bu rüya sahibi evlilik yolunda ise düşünerek ve ana baba rızası alarak evlenmelidir. Hoş olmayan tartışmalı bir evliliğe işarettir.

Rüyada Çiğ Yumurta Kusmak 

Rüyada çiğ yumurta kusmak, bu rüya görülen kötü rüyaların tam tersi ile yorumlanır. Rüya sahibine gelecek olan güzelliklere tabirdir. Bazende içinde yaşadıklarını dışa vurmasıdır.

Rüyada Çiğ Yumurta Temizlemek

Rüyada çiğ yumurta temizlediğini gören kişi, kendine zarar veren kişilerden kurtulur ve vakti geldiğinde kendini yükseltecek mertebeye gelir. Bundan dolayı hayatını düzene sokmak olarak yorumlanır.

Rüyada Çiğ Yumurta Yiyen Birini Görmek

Rüyada çiğ yumurta yiyen birini görmek, gözü yükseklerde olan birine tabirdir. Başarıya ulaşmak için her yolu deneyen ve kimseye aldırış etmeyen birine delalettir.

Rüyada Çiğ Kırık Yumurta Görmek

Rüyada çiğ kırık yumurta gören kişi, belli başlı sağlık sorunları yaşayacağına manasında söylenir. Kişinin daha çok hayatında yaşayacağı bazı kötü olaylara yorumlanır.

Rüyada Çiğ Yumurta Yemek İslami Yorumu

Rüyada çiğ yumurta yemek islami yorumunda,  kişinin hayatında olacak farklılar ve iş hayatında başarıya ulaşmak istediğine yorumlanır. Hayatında beklemediği bir sorun ile karşılaşacaktır.

Rüyada Çiğ Yumurta Yemek Diyanet Yorumu

Rüyada çiğ yumurta yediğini görmenin diyanet yorumu, hali vakti yerinde olan birini daha çok güç para elde etmek istediğine işarettir. Bu zamanda Allah’a dua etmelidir. Allah isterse her şey olur ve kul bunu unutmamalıdır.

Alimlerin Açıklamaları  (Rüyada Çiğ Yumurta Yemek)

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüya sahibini bir yerden kalacak olan mirasa ve parasını iyi değerlendirip kendine iş kuracağına tabir edilir. Rüya sahibinin kısa zamanda güzel ortaklıklar iyi yerlere geleceğine yorumlanır.

Diyanet Yorumu; Bu rüyayı gören kişiye para mutluluk olarak işaret edilir. Bu rüya genelde yaşanacak olan güzel gelişmelere ve hayatta daha güçlü ve hayat standartlarının daha iyi olacağı bir zamanda olacaktır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; İmamı Nablusi (r.a) derki bu rüya kişiye iki şekilde yorumlanır. Hırsını ve başarısını kötü yönde kullanır ise Allah ona hoş olmayan olumsuzluklar verir. İyi yönde kullanırsa gelecekte sıkıntı olmadan yaşayacağına dair rivayet eder.

Etiketler:

Yorumlar

 1. Meryem dedi ki:

  Slm öncelikle cumanız mübarek olsun ben rüyamda tavanın içinde yumurta yedim ama sarısı pişmemiş beyazı çok az pişmişti ve bana onu veren de kaynanam dı anlamı nedir yorumlaya bilirmisiniz rica etsem slm ve duayla kalın ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Meryem hanım rüyanızın yorumu için bağlantıya tıklayın. http://www.eslemnur.net/ruyada-cig-yumurta-yemek/ Buradan okuyabilirsiniz. Detaylı yorum için rüya tabirleri sayfasını gezmenizi öneririm.

 2. Deniz dedi ki:

  Merhabalar ben rüyamda dedemin eski gece kondumuzda çiğ yumurtayı elma yer givi yediğini gördüm üzerine kabuğu kırışınca beyaz akı aktı dedem hiç aldırış etmeden yiyordu bir yandan temizliyordu rica etsem yorumlarmısınız

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar rüyanızın yorumunu için http://www.eslemnur.net/ruyada-cig-yumurta-yemek/ bağlantıya tıklayın.

 3. Fatma dedi ki:

  İyi günler
  Rüyamda çiğ ve bayatlamış yumurtayı kırıp yarısını içiyorum ve birden içinden ölü civciv çıkıyor o civcivi avucuma alıp yıkıyorum ve civciv canlanıyor ve tertemiz oluyor iğrenmeme rağmen bunu tekrarlıyorum.rica etsem yorumlayabilirmisiniz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Fatma hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-cig-yumurta-yemek/ bağlantıya tıklayın. Ayrıca sitemizde bulunan rüya tabirleri sayfasını detaylı olarak gezmenizi tavsiye ederim.

 4. Kader dedi ki:

  Merhabalar rüyamda arkadasım benden bisey istiyordu ve ben yapmayınca çiğ yumurta yiyordu . Neye yorumlanır acaba . Bir de rüyanda kardeşimi abimin astığını gördüm

 5. semra dedi ki:

  Selamün aleyküm ben rüyamda çiğ yumurta yerken yumurtanın diğer kısmında ölmüş bir civciv gördüm ve yediğimi çıkarmaya çalışıyordum rica etsem yorumlar mısınız

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Semra hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-cig-yumurta-yemek/ bağlantıya tıklayın. Daha detaylı yorum için yumurta ile ilgili rüyaları gezin.

 6. Ramazan dedi ki:

  Ruyamda bir bardak sute 1 yumurta kirip iciyorum neye delalet eder acaba

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ramazan bey http://www.eslemnur.net/ruyada-yumurta-gormek/ rüyanızın yorumu için bağlantıya tıklayın. Detaylı bilgi için yumurta ilgili rüyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Yorum Yaz