Bizi takip edin...

Rüyada Büyücü Falcı Görmek

Rüyada büyücü falcı görmek, gören kişi için aslın bu rüya biraz karışıktır ve kişinin yapmak istediğinin ne olduğu belli değildir. Dolaylı yönden birine iyilik etmek istemesi ve bundan dolayı böyle rüyalar görmesidir. Rüya sahibinin bazı dönemler hayatında bir takım aksiliklerin yaşanacağına ve zorluklardan geçeceğine işaret eder. Eskiden hayatında olan bir dostundan bir zarar göreceğine yorumlanır. Bekar kişiler için önceden yaşadığı bir aşkın yüzünden başına gelecek talihsiz bir olaya delalettir. Bekar olmayan kişiler için bağlılıklarda sorun olduğuna ve kişilerin bir birlerine emin olmadığı duygulara delalettir. Rüyada büyücüyü ve falcı görmek, kişinin psikolojisine göre değişen bir rüyadır.

Rüyada Büyücü Falcı Görmek

Rüyada büyücü falcı görmek, bazende bu tarz düşler aşk hayatına yorulur. Kişinin gönlünde yatan biri olduğuna ve ona karşı hissettiği duyguların karşı tarafında hissettiğinden emin olmadığını gösterir. Yani fal baktırarak bundan emin olma gibi geleceği görmek gibi bir hisse kapılmak manasına gelir. Eskiden yaşanmış bir aşka tekrar şans vermemesi konusunda uyarma amaçlıdır. Evli kimseler için de eşler arasındaki bazı şüphelerin olduğu yönündedir. Rüyada büyücü falcıyı görmek, bir çok manada yorum yapılır.

Rüyada Büyücüyle Kavga Etmek

Rüyada büyücüyle kavga etmek, kişinin sevmediği bir ortamda tesadüfen bulunması ve orada sıkıntı yaşayacağına yorumlanır. Bazende düşmanını yakalamak olarak tabir edilir.

Rüyada Büyücü Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada büyücü yaşlı kadın görmek, bazı ruhsal sıkıntılara delalettir. Aynı zamanda bu tarz şeylere kafa yormak ve bunlarla uğraşmaktan görülen rüyalardır.

Rüyada Büyücüyle Savaşmak

Rüyada büyücüyle savaşmak, rüya sahibinin yakın çevresinden bir düşmanı olduğuna yorulur. Bunu kısa zamanda anlayacağına o kişiden uzaklaşacağına yorum yapılır.

Rüyada Büyücü Falcı Görmek İslami

Rüyada büyücü falcı görmek islami, fal ve büyü yasaklanan bir şeydir. Bundan dolayı bu rüya kişinin yanlış adımlar atarak kötü yollara sapacağına tabir edilir.

Rüyada Büyücü Falcı Görmek Diyanet

Rüyada büyücü falcı görmek diyanet, gören kişinin hayatında bazı sorunlar olacağına işaret eder. Aynı zamanda haram yollara sapmaya ve sıkıntılar içerisine gireceği manasına gelir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

 1. Zeynep dedi ki:

  Merhaba, Bu sabah bir Rüya gördüm. Rüyamda annemin hamile oldugunu gördüm kiz cocuguna hamilemis ve karsimda oturmus pasta yiyo. O esnada İslem yaptirdigim bir hoc iceri giriyo ve bana bakarak diyo ki senin islemini birakiyorum 4 sene ugrastim ve 4 senedir de istedigini yapamadim diyo bana. Bende agliyorum yapma birakma diyerek. Uykudan korkuyla ve aglayarak uyandim bu nedemek acaba ? Ve evet 4 senedir islem yapiyo bana ve 4 senedir islem yaptigi halde istedigimi daha halen yapamadi, bu durum beni üzüyo. Yorumlarsaniz sevinirim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Zeynep hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-buyu-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 2. Cemre dedi ki:

  Merhaba bende yorumlamanizi çok ıstiyorum.Bende sabah gördüm hemen odadan çıkıp elimi yüzümü yikadaim.Korku içerikli rüyaları sıkça görüyorum son zmnlarda kesilmişti ama ışte gene başladı,Rüyamda ben ve birkaç kişi bi eve giriyorduk orda yaşlı bi kadın çocuklara büyü yapıyor birbirlerine dovduruyirdu aralarında kuzenimde vardı ben onu kurtarmaya çalışıyordum olmadı sonra kactik kadın arkamızdan bisiler söylemeye başladı ve biz kendimizi çok saçma yerlerde bulduk bir türlü eve gidemiyorum.Yorumlarsaniz çok sevinirim

Yorum Yaz