Bizi takip edin...

Rüyada Büyü Yaptırmak

Rüyada büyü yaptırmak, rüya sahibinin bu rüyası bir şekilde tabir edilir ve iş hayatı olan birisi için yolsuzluğa işaret eder. Ayrıca en büyük günahlardan biridir ve manasıda günaha girmek olarak yorumlanır. Hiç bir tabirci bu rüyayı iyiye yormaz, bundan dolayı kişinin bulunduğu kötü durumdan çıkması gerekir. Yada kafasında hoş olmayan düşünceler var ise, bunları bırakması gerektiği yönündedir. Bazı tabircilere göre de böyle rüyalar görmek çevrenizde sizi kıskanan ve çekemeyen birilerin olduğuna delalettir. Rüyada büyü yaptırmaya gitmek, bazende kötü niyetli kişilerle sürekli uğraşmak ve bundan dolayı bilinçaltına yansımasıdır.

Rüyada Büyü Yaptırmak

Rüyada büyü yaptırmak, gören kişinin kavgalı yada anlaşamadığı ve zor durumda bırakan kişiler olduğuna delalettir. Bazende sapkın ve harama giden bir yola girmeyi düşünmek olarak yorum yapılır. Bazı yorumculara göre de itibarını kaybetmek manasına gelir. Mutsuz olmak ve uğursuzluğa delalet eder. Kişinin kendi yapıp kendi bulması anlamında da tabir edilir. Rüyada büyü yaptırılması, işlerinin yolunda gitmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Büyü Yaptırmak İstemek

Rüyada büyü yapılmasını istemek, kişinin istediği bir şeyden dolayı farklı arayışlara girmesi ve bundan dolayı kötü düşüncelere dalması manasındadır. Kafasının hoş olmayan fitne fikirlerle karışması anlamında da yorumlanır.

Rüyada Büyü Yapanı Engellemek

Rüyada büyü yapanı engellemek, bu rüya kişiye tam bir kötülük gelecek iken Allah tarafından engellenmesi olarak tabir edilir. Yada bir yakınını kötü yoldan döndürmesi veya yapacağı yanlışı engellemesi demektir.

Rüyada Büyü Yapanı Öldürmek

Rüyada büyü yapanı öldürmek, rüya sahibinin kötü bir düşmanında kurtulmasına işaret eder. Yanında dost görünen fakat içten içe fitne fesat eden birinden uzaklaşmasına yorum yapılır.

Rüyada Büyü Yapılmış Kağıt Bulmak

Rüyada büyü yapılmış kağıt bulmak, farklı ve bu tarz şüpheleri olan birinin gördüğü rüyadır. Genelde düşmanları olan hane huzuru bozmak isteyen kişilerin olduğuna delalettir.

Rüyada Büyü Yaptırmak İslami

Rüyada büyü yaptırmak islami, aslında görülen bu rüya pekte hayra yorulmaz. Çünkü dinimizde yasaktır ve haramdır kişinin kötüye ve harama yönelmesine işaret eder.

Rüyada Büyü Yaptırmak Diyanet

Rüyada büyü yaptırmak diyanet, yorumunda kişinin kafasında kurulan karmaşık düşüncelere yorumlanır. Kötü ve fesat düşüncelere dalmak bunlardan kurtulması gerektiği yönünde uyarma amaçlıdır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz